Jak się chce wygrac ligę mistrzów to trzeba oszczędzać zespół... Przestancie panikowac... Ci piłkarze to nie sa urządzenia które mogą wygrywac zawsze i wszędzie. Czasem trzeba pogodzić się z tym ze przeciwnik stawił nam czoła. Brawo Valencia.
Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !
w sumie to racja i mam nadzieje ze tito na pierwszym planie bd mial wiecej swobody i pokaze nam cos czego nie przedstawil pep... najwazniejsze sa zwyciestwa bo nie mozemy pozwolic sobie na zmarnowanie potencjalu jaki posiata nasza druzyna
Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !
szyszy jesli dla cb wplyw na wyniki = strzelanie bramek to zapraszamy do przedszkola ...
pique w tym sezonie poczynil duze postepy i byl mocnym punktem w kadrze fcb. A zdarzalo sie nawet ze przyczynil sie swoimi bramkami do wyniku. Wiec mysle ze nic zlego nie powiedzial ... bo dla mnie sam real jest zenujacy a jesli fcb bd grac jak gra to nie ma sie czego obawiac
obawiam sie ze przejecie sterow przez vilanove to moze byc krok ktory nie przyniesie oczekiwanych efektow... wg mnie Pep to wielki trener lecz stracil w tym sezonie juz pomysl i kreatywnosc a rywale ze swiatowej czoloki stawiaja powazny opor gwiazda z naszej ukochanej druzyny.... dlatego tez tito ktory ma w glowie to co guardiola moze niczego nowego do zespolu nie wniesc... obym sie mylil ... w sumie liczylem na bielse chociaz mam swiadomosc ze jest to trener raczej przystosowany do gry silowej
ludzie zrozumcie ze villa nie jest lewym skrzydlowym ... :< dla mnie zlatan w odstawke bo zwalnia akcje ... nie przekonam sie do niego ... wole PEdro ktory
Komentarze
0
Jak się chce wygrac ligę mistrzów to trzeba oszczędzać zespół... Przestancie panikowac... Ci piłkarze to nie sa urządzenia które mogą wygrywac zawsze i wszędzie. Czasem trzeba pogodzić się z tym ze przeciwnik stawił nam czoła. Brawo Valencia.
0
Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !
0
dajcie link do meczu
0
ufam Barcy bo przez ostatnie lata ich wybory byly sluszne i mnie nie zawodzily ... lecz czuje niedosyt ...
0
w sumie to racja i mam nadzieje ze tito na pierwszym planie bd mial wiecej swobody i pokaze nam cos czego nie przedstawil pep... najwazniejsze sa zwyciestwa bo nie mozemy pozwolic sobie na zmarnowanie potencjalu jaki posiata nasza druzyna
0
Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !
0
szyszy jesli dla cb wplyw na wyniki = strzelanie bramek to zapraszamy do przedszkola ...
pique w tym sezonie poczynil duze postepy i byl mocnym punktem w kadrze fcb. A zdarzalo sie nawet ze przyczynil sie swoimi bramkami do wyniku. Wiec mysle ze nic zlego nie powiedzial ... bo dla mnie sam real jest zenujacy a jesli fcb bd grac jak gra to nie ma sie czego obawiac
0
obawiam sie ze przejecie sterow przez vilanove to moze byc krok ktory nie przyniesie oczekiwanych efektow... wg mnie Pep to wielki trener lecz stracil w tym sezonie juz pomysl i kreatywnosc a rywale ze swiatowej czoloki stawiaja powazny opor gwiazda z naszej ukochanej druzyny.... dlatego tez tito ktory ma w glowie to co guardiola moze niczego nowego do zespolu nie wniesc... obym sie mylil ... w sumie liczylem na bielse chociaz mam swiadomosc ze jest to trener raczej przystosowany do gry silowej
0
ludzie zrozumcie ze villa nie jest lewym skrzydlowym ... :< dla mnie zlatan w odstawke bo zwalnia akcje ... nie przekonam sie do niego ... wole PEdro ktory
1. tez strzelal w trudnych meczach
2. utrzymywal poziom caly czas
3 jest wychowankiem :)
0
mialem na mysli slowo "gwiazdom" i zglaszam korekte zwiazana z moim postem