O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Leoś, Neymar, Dinho <3
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2013

Statystyki

  • Dni w serwisie 2752
  • Liczba komentarzy 543
  • Polecenia 626

Komentarze

0

@Chwytliwy W stanach procent osób czarnych w całym społeczeństwie to około 13 czy 15%, a w Minnesocie, czyli stanie gdzie cały protest się zaczął od George'a Floyda, osób czarnoskórych jest około 5%. To jest poziom podobny do procentu osób białych na Haiti.

0

Vamoooooooooooooooooooooooooooooos

1

@BarcaInfo nadchodzi, nadchodzi, marsz niepodległości?

1

@Maks91 wszyscy wiarygodni dziennikarze potwierdzają, brakuje tylko oficjalki

0

Strona pada, terrorysta odchodzi, mroczny cień odlatuje znad słonecznej Katalonii... Nie byłem tak szczęśliwy i tak podekscytowany z powodu Barcy od bardzo, bardzo dawna! Vamos Quique!

Zobacz wszystkie

67

Jedno słowo to dobrze opisuje - tchórz. Nie ma to jak wychodzić defensywnym 442 na Eibar, zamiast dać pograć młodym i zagrać ofensywnie, strzelić kilka bramek... I ktoś taki jest naszym trenerem...

67

Styl gry jest ważny, i styl w jakim Valverde zmarnował prowadzenie drugi rok z rzędu, broniąc wyniku i nie wyciągając wyników, woła o pomstę do nieba. Nie zauważyłeś że Ajax wszyscy chwalą, nie wyśmiewają? Bo oni walczyli jak mogli, i minimalnie okazali się za słabi, o kilka sekund. My się nie pojawiliśmy na boisku.

32

Wtopił mecz cały zespół, a wymienieni wyżej młodzi pokazali się z bardzo dobrej strony, lepszej niż zmiennicy jak Boateng albo Malcom. Czego nie rozumiesz?

30

...co nie zmienia faktu że mógł a nawet być może powinien wejść za Rakitica patrząc na to ile ten ostatnio gra, jak dzisiaj grał i że ostatnio miał kontuzję.

17

To po czym? Bo kiedy już wyzdrowiał to w ostatnich kilku meczach gra tylko lepiej, widać że odzyskuje czucie piłki, luz i daje nam bardzo potrzebną po Neymarze fantazję.

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?