jelanio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podpucha. Cena wzrośnie, rywal więcej zapłaci.
0
Żadnych reklam! I tak oszczędzamy na transferach bo mamy wychowanków.
0
Najgorsze: Valdes
Cwaniak.
Jak się taki mur ustawia to i się kłopoty robią. Trafi się ktoś pokroju Juninho i co strzał to gol...
0
Xerez z uwagi na nierówne boisko nie jest miejscem dobrym na pierwszy mecz po kontuzji, zwłaszcza kolana...
0
Abidal 5 - za łatwo dał się ogrywać, zwłaszcza "na raz", zmaścił dobrą okazję - nie ściął do środka tylko uciekł za piłką do boku
0
Łomatko!
Czy w tej drużynie jest ktoś, kto jest w stanie oddać na bramkę groźny i skuteczny strzał z 20 metrów czy juz tak wyćwiczyli sobie podania do najbliższego, że na taki strzał ich nie stać?
0
Jak z Rubinem. Brak skuteczności, niewykorzystane sytuacje, brak koncentracji w końcówce...
kurka..
0
Zdetronizuje Inter?
To on był na tronie?
0
Bo to szerszy projekt jest, na kilka lat.
Lepiej "zaryzykować" i w razie czego wprowadzać młodych graczy do drużyny niż blokować im dostęp przez graczy rezerwowych, których już nie będzie stać na to by grać pierwsze skrzypce w najlepszym zespole na świecie.
Uważam taktykę Pepa za mądrą, długofalową.
Nie chodzi o to, żeby co sezon kupować nowych graczy i starać się wygrywać wszystko - za duże koszty są przy tym ponoszone. Trzeba iść swoją drogą - inwestować w młodzież. No bo skąd i za ile byśmy wzięli takich grajków jak Messi, Xavi, Iniesta, Puyol? Nie mamy tyle kasy, albo nie chcemy się zadłużać.
Nie da się wszystkich młodych zatrzymać, mają parcie na pierwszą drużynę. Trzeba im dawać szansę żeby nie skończyło się jak z Cescem Fabregasem. Najlepszych się wyłowi, gorszych sprzeda, albo wypożyczy.
0
Ciasno się robi na obronie.
Nie dziwię się Puyolowi, że chce się rozejrzeć jeszcze. Ambitny jest. Chce grać. Jak Pique i Czyhryński będą lepsi to będzie siedział ma ławce i liczył na jakieś kartki żeby zagrać.
Zobaczymy.
0
dzięki za skrót, ale jak się mówi obszerny to mam na myśli więcej gry i akcji niż jakości HD powodującej jego "obszerność"
pzdr
0
Marco87:
Mam 32 lata
Barcy kibicuję od końca lat 80', czyli od wieku 13 lat. Za sprawą ojca zacząłem.
Wstrzymaj się z komentarzami.
Ktoś w klubie chętnie przystał na ofertę i sprzedał Figo.
W końcu Figo zdobył to, co nie mógł zdobyć z Barcą. Była wtedy źle zarządzana, teraz to co innego.
0
Co Wy macie z tym Judaszem.
Chciał odejść.
Ale Ktoś wyraził zgodę, Ktoś go sprzedał, Ktoś wziął za niego kupę kasy.
0
Pep go chce - niech go bierze. To on odpowiada za wyniki. Po takich wynikach jak w zeszłym sezonie nie powinno być dyskusji na ten temat.
0
Jak nie złapie kontuzji i będzie grał jak w Interze to zapomnicie o Eto'o. Walnie we wszystkich rozgrywkach ze 45 goli, jak nic. Przy naszej ofensywnej grze i okazjach, które seryjnie marnowała Czarna Perła to nie będzie trudne.
Nareszcie ktoś, kto umie grać głową...
0
Po pierwsze fauli nie było tylko walka o piłkę. Więc o karnych z tego powodu nie ma mowy.
Po drugie ręki Pique nie mógł żaden sędzia zauważyć, główny zasłonięty przez ciało zawodnika, boczny za daleko. Ręka była, ale jak sędzia jej nie widzi to karnego nie ma.
Po trzecie ręka Eto'o problematyczna - piłka trafiła pod pachę zawodnika. Sędzia stał blisko i to jest wbrew pozorom powód dla którego nie zauważył dokładnie miejsca uderzenia. Za szybko się to działo. Musił głowę obracać. Gdyby był z boku, jakieś 10 metrów dalej to by może zagwizdał karnego.
To do karnych.
Chelsea mogło wykorzystywać swoje okazje jak je miało. Sami są sobie winni. A najbardziej Drogba, którego pomyłki w ataku kosztowały awans. Chelsea dostało w dwumeczu kilka prezentów: brak czerwonej kartki dla Balacka, pudło Bojana z 5 metrów i czerwoną kartkę Abidala.
Poza tym z bramką Essiena miało sporo szczęścia. Wyszedł mu strzał życia, na dziesięć powtórzeń mógłby już nie trafić ani razu. Natomiast bramka Iniesty to nie przypadek. Łatwa pozycja, dobre, ale nie tak dobre jak Essiena uderzenie. Przyspali w końcówce i się im to nie opłacało. Mogli lepiej bronić wyniku, a nie zapuszczać się obrońcami pod pole karne przeciwnika. Guus za wcześnie uwierzył w swoją wielkość i sukces, nie dopilnował swoich piłkarzy. Szło im dobrze przez 185 minut. Takie życie.
Nie zmienia to faktu, że Barca miała fuksa, że była słabsza wczoraj. Ale to jest dowód na wielkość drużyny. W takiej sytuacji się wybronili... niesamowite.
0
Eto'o się nie nadaje do Barcy. Gdyby nie on to by się parę meczów w lidze skończyło dwucyfrowo. Sprzedać go do ManCity i kupić kogoś, kto będzie w stanie kończyć proste akcje. W Lidze Mistrzów tyle okazji miał nie będzie.
Hleb musi więcej grać.
0
Bramkarz - tragedia.
Piłka wpadła pod poprzeczkę metr od słupka! Przez niego odpadniemy z LM jak rok temu. Niestety, trzeba szukać kogoś pewniejszego.
0
Strzał może i dobry, ale skąd! Przecież Juninho nie strzelał z 17 metrów. Powtarza się sytuacja sprzed roku (z Liverpoolem) , gdzie błąd bramkarza może przesądzić o wyniku meczu...
0
Real nie może wszystkiego do końca wygrać - zaczną się nerwowe mecze z drużynami walczącymi o 2-4 miejsce, o puchar UEFA, o utrzymanie. Wiosna pokaże charakter drużyn.
Przecież nasi zremisowali na wyjeździe, na trudnym terenie. Real jeszcze nie raz się potknie.
0
Krkic nie będzie nigdy graczem pokroju Villi, Eto czy Henry'ego - bedzie z nim trochę jaj bo się do składu mieścił nie bedzie
0
No i Bojan pogodził wszystkich
0
Już mnie Eto'o zaczyna wkurza swoją nieskutecznością. W LM będzie miał jedną, dwie okazje...
0
Panowie, spokojnie. Nie mamy najlepszego bramkarza na świecie, to pewne. Jak sobie pomyślę o tym jak wpadł do bramki z piłką w meczu w LM z Liverpoolem to mnie krew zalewa. Ale kto nie popełnia błędów? Jak Eto'o albo Messi z 5 metrów nie trafi to nie robicie tragedii - a powinniście. Bramkarz jak się pomyli to zazwyczaj jest gol. A to tylko jedna pomyłka.
0
A myślałem, że Messi nie potrafi mocno strzelić :)
To jest DRUŻYNA - walczą do końca.
0
Dominik1987, historia (niedawna) się kłania
0
Real Madryt 9:
To, że część Waszych graczy była kontuzjowana wynika z:
a) pecha
b) złego przygotowania drużyny, złych treningów
c) złego prowadzenia się zawodników
0
Bombowo, Real padł (szacun za pogoń), mimo, ze w drugiej połowie przeciwnicy nic nie grali. Jak zagra Barca jak w ostatnich meczach to piąteczka pewna.
0
Yaya był też świetny, Valencja sztycha nie miała
0
Zepsują tylko rynek - szybko im się znudzi, podejrzewam, że za jakieś 3-4 lata jak nic nie zdobędą. Arabi są w gorącej wodzie kąpani, przyzwyczaili się do szybkich efektów za dużą kasę. Uda się im sprowadzić paru graczy w ramach odmładzania innych drużyn.