Pedro niech się opamięta bo po jego nurkach wstyd mi przy kolegach że kibicuje Barcelonie, przepisy powinny być zmienione bo tak samo jak po meczu można przyznać karę za faul którego sędzia nie widział tak samo powinno być można przyznać karę za symulowanie. Alexis, Sergio nie są lepsi :(
Pedro niech się opamięta bo po jego nurkach wstyd mi przy kolegach że kibicuje Barcelonie, przepisy powinny być zmienione bo tak samo jak po meczu można przyznać karę za faul którego sędzia nie widział tak samo powinno być można przyznać karę za symulowanie. Alexis, Sergio nie są lepsi :(
Komentarze
0
Chodziło mi o sytuację gdzie Monreal dostaję czerwoną kartkę a nawet nie było kontaktu
0
Pedro niech się opamięta bo po jego nurkach wstyd mi przy kolegach że kibicuje Barcelonie, przepisy powinny być zmienione bo tak samo jak po meczu można przyznać karę za faul którego sędzia nie widział tak samo powinno być można przyznać karę za symulowanie. Alexis, Sergio nie są lepsi :(
0
Pedro niech się opamięta bo po jego nurkach wstyd mi przy kolegach że kibicuje Barcelonie, przepisy powinny być zmienione bo tak samo jak po meczu można przyznać karę za faul którego sędzia nie widział tak samo powinno być można przyznać karę za symulowanie. Alexis, Sergio nie są lepsi :(
0
Chodziło mi o sytuację gdzie Monreal dostaję czerwoną kartkę a nawet nie było kontaktu