1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

tyle na pustaka strzelił co messi w całej lm w sezonie :)

1

w pelikanie łowicz tez 1 piłkarz ciągnie wuzek i co? ma dostac złotą piłke???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3


Real w meczu z Atlético przez sedziego stracił przynajmniej dwa karne.W meczu z Girona Real stracił punkty po golu ze spalonym, to ze z Levante w pierwszych minutach była oczywista ręka w polu karnym. Wtedy było extra

5

jesli z tymi nie , to z zadnymi nie zdobędzie.

0

rozpedź się a drzewo sie samo znajdzie

1

CR 7 znowu odjedzie z golami w LM

0

Problem w tym ze Messi zawsze gra w barcy, a Ronaldo zdobył wszystko w MU, Realu i ME z reprezentacją. Dryblingi to na szkolnym można przeliczać. Ciekawe ile Messi główek wygrał? takie porównywanie ze szok. . Gdy zamiast Iniesty Messiemu dali kilka lat temu to nie płakali że znawcy itp. Tylko jak Messi nie dostanie to ZP nic nie warta. Poprostu był słabszy i odpadł z juve, tyle,/. Ronaldo poprowadził Real do tytułów/, dziekuje

0

Złota Piłka .... Dla tego słabego gracza hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?