jaro1010
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
tyle na pustaka strzelił co messi w całej lm w sezonie :)
1
w pelikanie łowicz tez 1 piłkarz ciągnie wuzek i co? ma dostac złotą piłke???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Real w meczu z Atlético przez sedziego stracił przynajmniej dwa karne.W meczu z Girona Real stracił punkty po golu ze spalonym, to ze z Levante w pierwszych minutach była oczywista ręka w polu karnym. Wtedy było extra
5
jesli z tymi nie , to z zadnymi nie zdobędzie.
0
rozpedź się a drzewo sie samo znajdzie
1
CR 7 znowu odjedzie z golami w LM
0
Problem w tym ze Messi zawsze gra w barcy, a Ronaldo zdobył wszystko w MU, Realu i ME z reprezentacją. Dryblingi to na szkolnym można przeliczać. Ciekawe ile Messi główek wygrał? takie porównywanie ze szok. . Gdy zamiast Iniesty Messiemu dali kilka lat temu to nie płakali że znawcy itp. Tylko jak Messi nie dostanie to ZP nic nie warta. Poprostu był słabszy i odpadł z juve, tyle,/. Ronaldo poprowadził Real do tytułów/, dziekuje
0
Złota Piłka .... Dla tego słabego gracza hehe