O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Eto'o Henry Iniesta
  • Ulubione zespoły FC barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 5766
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 3

Komentarze

3

Mówcie co chcecie.... ale niech mi ktoś przypomni kiedy ostatni raz widzieliście taki pressing i tyle okazji Barcelony w przeciągu kilku minut ?

0

Gran Derbi - 26 października na Bernabeu a rewanż 22.03.2015 na Camp Nou

0

jak potrafili wydać 60 na neymara to teraz niech dadzą 30 na mangala i 30 na luziza ( alves, mangal, luiz/pique, alba ) dziekuje dobranoc

0

silva, isco i neymar !

0

to był doping ? pfff rok temu na rewanżu z Chelsea był doping !
Jak mogą być słyszalne okrzyki kibiców Bayernu na 90-tysięcznym stadionie?

Zobacz wszystkie

3

Mówcie co chcecie.... ale niech mi ktoś przypomni kiedy ostatni raz widzieliście taki pressing i tyle okazji Barcelony w przeciągu kilku minut ?

0

artykuł 1 klasa !

0

to był doping ? pfff rok temu na rewanżu z Chelsea był doping !
Jak mogą być słyszalne okrzyki kibiców Bayernu na 90-tysięcznym stadionie?

0

Sagan6:

Porównuje ich formę, chyba nie zaprzeczysz że Henrego też skreślali a potem wszystkich zadziwił :) Swoją drogą ogarnij się chłopcze i kontroluj słownictwo ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?