jakub2013
Dołączył/a: maj 2013
Ostrowiec k/ Wałcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe czemu neymar w reprezentacji ma 10 a nie 11 ?
0
Przed chwilą byłem na międzynarodowej stronie barcy i było napisane , że chcą zagrać mecz z Lechią Gdańsk jeszcze tego lata !
0
fajnie że przeszedł do nas
0
według mnie barcie jest potrzebny dobry obrońca , przecież Hummels wielokrotnie wyrażał chęć przejścia do Barcy.
0
masz rację
0
weź nie małpuj
0
Napisz komentarz...fajne nawiązanie do starych