jagiel89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moja video zapowiedz El Clasico :)
0
@Henry1991 szkoda ze nie chcialo Ci sie tych kilku zdan o pracy przeczytac ;)
0
@hell998 tu masz ta sytuacje:
0
no tyle tego czytania ze ciezko sie za nie zabrac ;)
0
@vares999 komentujesz film nie czytajac nawet wstepu w newsie..
uwaga cytuje zeby rozwiac Twoje watpliwosci:
''W filmiku celowo nie ukazaliśmy fragmentów nawiązujących do zdobycia sześciu pucharów przez Barcelonę, ponieważ w planach jest wykonanie obszernej kompilacji nawiązującej do tych pamiętnych chwil.''
0
http://www.soccerclips.net/videos/the-new-kings-of-the-europe
moja komplitacja o ostatnim sezonie FCB :)
0
ktos sie z redakcji troche zapedzil ;)) to jeszcze nie superpuchar europy ;D
''FC Barcelona wygrała z Athletic Bilbao na San Mames w pierwszym spotkaniu o Superpuchar Europy''
0
karaś
no chyba sama nazwa wskazuje o co chodzi ;]
0
nie uzyskalem zadnej odp na forum wiec zapytam tutaj...
widzialem ze klika polskich stron zwiazanych z innymi wielkimi klubami europejskimi organizuje konkursy komplitatorskie dotyczące danego klubu.
Czy fcbarca.com organizuje jakies konkursy komplitatorskie?
jezeli tak, to kiedy mniej wiecej przypada taki konkurs?
jezeli nie, to czy jest mozliwe zorganizowanie takiego konkursu?
0
widze ze niestety yt juz usunal dzwiek z mojego filmu ;/ chyba bede musial gdzie indziej upload zrobic ;/
0
z tego wzgledu ze film idzie na pewien konkurs i nie moze byc narazie dostepny publicznie, za kilka dni, na poczatku sierpnia film powienien byc dostepny publicznie ;)
0
aha! i jeszcze jedno ;) film prywatny moze ogladac max 25 osob ;)
0
za ok 30min film bedzie dostepny na yt (jezeli ktos bedzie mial ochote to prosze wyslac zaproszenie do znajomych/przyjacil na yt)
0
damdam
wrzuce komplitacje na yt ale tylko na dostep prywatny czyli dla znajomych
jak ktos bedzie chcial obejrzec to znajdziecie mnie na yt pod tym samym loginem ;)
0
sorry za kolejny koment ale w linku jest blad ;) (spacja sie w jednym miejscu wkradla) jezeli nie chcecie szukac to podaje jeszcze raz link
http://www.sendspace.pl/file/2534817ed380c8fb3d589ab
0
masz tam taki przycisk w oknie ''download'' powinno dzialac, chyba ze juz 10 osob sciagnelo film :]
0
o sezonie 08/09* (oczywiscie) ;)
0
Witam, obiecalem ze wrzuce moja komplitacje o sezonie FCB w wykonaniu FCB i wlasnie to robie ;)
narazie ustawilem max 10 pobran wiec pewnie nie kazdy zdola lub zechce (160mb) film sciagniac ;)
a wiec tak ... podaje link do pliku + kod ktory pozwala sciagac go bez limitu transferu:
http://www.sendspace.pl/file/2534817ed380c8fb3d589ab
kod: dt5gyg4x
0
odpowiedz z paris najlepsza ;D
ogolem calkiem zabawna rozmowa ;))
0
obiecalem Wam ze wrzuce swoja kompltacje o sezonie 08/09 ale jest ona nadal w trakcie tworzenia... a tymczasem dam tu link do mojej ostatniej komplitacji o Titim ;)
a jesli chodzi o temat to nie jestem specjalnie przekonany do Beenhakker'a w Barcelonie, poprostu nie wiem co nowego moglby wniesc do druzyny...
0
zauwaz ze w Barcelonie Ibra bedzie mial o klase lepszych partnerow w ofensywie...
0
unicef
dobrze ze masz jakies checi ale to jakas srednio-slaba sklejka z movie makera....
niedlugo skoncze swoja komplitacje o ostatnim sezonie FCB i moze sie tutaj pochwale, a wracajac do tematu to oczywiscie transfer Zlatana pewny na 99% co mnie bardzo cieszy, a Eto'o ( z calym szacunkiem) niech juz idzie do tego Interu bo ta swoja pazernoscia na kase pozostawil w mojej opinii straszny niesmak...
a wiec... Witamy Zlatan! ;))
0
z calym szacunkiem dla Eto'o... zrobil wiele dla tego klubu, ale jest tak pazerny na kase ze to w glowie sie miesci!
troche honoru by sie mu przydalo a nie patrzy zeby ''wydoic'' jak najwiecej kasy od Barcy.