jacaxxx
Dołączył/a: wrzesień 2010
zielona góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez pomysłu,klepali,klepali i klepali...90 minut później 0-0.Słabo
0
Mecz się odbędzie.Wierze w to:)
0
A na Lider Tv też leci Glasgow-Manchester czy jakiś inny mecz??
0
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/hity-tygodnia/sport.cp a tu co innego pisze.widziałem reklamę w programie polstau http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846/Liga_Mistrzow_UEFA,283602/index.html.Mówią o meczu Glasgow Rangers - Manchester United a pokazane są skróty jak gra FCB hehe.
0
zobaczymy o 20.45.Myślę że dwa źródła by nie kłamały na temat spotkania.
0
i na potwierdzenie moich słów jeszcze to samo pisze w programie cyfry plus który można sprawdzić za pomocą pilota;)
0
W fakcie tv pisze jak krowie na rowie ze na polsacie leci mecz FCB no chyba ze mogą sobie zmieniać transmisje jak im się podoba.