iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Cuardado i Benatia i jestem w niebie...
0
Jakie transfery chcielibyście aby barca przeprowadziła i kogo sprzedała ?
0
to transfery jakie chciałbym :) a piqe w pierwszym i busqets oczywiście
0
haha i yaya toure
0
Ter Stegen,Laporte,Benatia,Alba,Danilo,Iniesta,Fabregas,Javi Martinez,Sanchez,Neymar,Messi
0
Reus niemożliwy ziomek
0
skład zmieniony
0
1
Ja może powiem tak jako kibic barcy ligę angielską się najlepiej ogląda ale liga hiszpańska jest najlepsza
0
Wygrajmy to
0
malaga 1:O kibic płakał...
0
Jagoda jaka riposta xD
0
2:0 hahah
0
kurw**
1
Pedro do zmiany...
0
hahaha co ramos zrobił hahah
0
Kurka bramkarz mecz życia ..
0
Ktoś wie co pedro robi ?
2
krisso out pseudo fanie barcy
7
Alexis jak ten chłopak sie angażuję barca ładnie gra tylko po gola
0
rozj** system
0
Ustawione tyle w temacie
0
to coś do ma naprawdę coś z głową udaję dziewczynkę boże serio mnie muli
1
Japierdolęęęęęęę
0
Zw ja idę się wyrzygać muli mnie
0
Boże co to jest
0
Czas się ogolić jaka riposta
2
Hahaha śmieszna juz jest ta eurowizja to nie co kiedyś..
2
Coś mi się wydaję że to właśnie ustawione i te ausbrod wygra
1
Holandia Gonii