O sobie

  • Zainteresowania Barca i jej historia, wedkarstwo.
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły barca,
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 4798
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 7

Komentarze

1

no niestety,
walentynki czy nie ale serce boli, kibicuje Barcy od kiedy pamiętam, a pamiętam dream team i wcześniej, od paru lat przyzwyczaili nas do zwycięstw, ale ten sezon na własnym podwórku jak i na międzynarodowej arenie nie zalicza się do udanych. ewidentnie brak linii pomocy, jeśli tylko ktoś mocniej przyciśnie to robi się problem. Szkoda bo niby według Luisa Enrique mamy najmocniejszy skład. Zawsze broniłem trenera, ale niestety nie mam argumentów, MSN nie gra bo nie ma podań, nie ma pressingu. wierzyć trzeba zawsze, ale jak? Messi jeszcze przez parę lat będzie błyszczał o ile środek będzie grał. Na razie niestety mimo wiary chyba należy się pogodzić z tym, że sezon będzie stracony, oby nie, ale jak tu nie być pesymistą? ........

3

Ktoś kto pisze o frajerskiej stracie punktów nie widząc ilości rozegranych meczów i tego że przed zespołem najważniejsze starcia, sam jest....., rok temu też na LE wieszano psy po meczu na anoeta, a potem najlepszy trener na świecie, bawet jak im się nie uda to są tylko ludzie, a wciąż grają na fszystkich frontach będąc faworytem, trochę wiary

3

Nie chodzi o to, że Barca frajersko odda mistrzostwo, tylko o to czy wytrzyma kondycyjnie do końca sezonu, że końcu to klub który rozegrał największą ilość meczy w sezonie szczególnie od początku roku terminarz jest napięty, a to są tylko ludzie i kiedyś to wyjść musi. Oni też mają świadomość na co mogą sobie jeszcze pozwolić, trzeba wierzyć

Zobacz wszystkie

3

Ktoś kto pisze o frajerskiej stracie punktów nie widząc ilości rozegranych meczów i tego że przed zespołem najważniejsze starcia, sam jest....., rok temu też na LE wieszano psy po meczu na anoeta, a potem najlepszy trener na świecie, bawet jak im się nie uda to są tylko ludzie, a wciąż grają na fszystkich frontach będąc faworytem, trochę wiary

3

Nie chodzi o to, że Barca frajersko odda mistrzostwo, tylko o to czy wytrzyma kondycyjnie do końca sezonu, że końcu to klub który rozegrał największą ilość meczy w sezonie szczególnie od początku roku terminarz jest napięty, a to są tylko ludzie i kiedyś to wyjść musi. Oni też mają świadomość na co mogą sobie jeszcze pozwolić, trzeba wierzyć

1

no niestety,
walentynki czy nie ale serce boli, kibicuje Barcy od kiedy pamiętam, a pamiętam dream team i wcześniej, od paru lat przyzwyczaili nas do zwycięstw, ale ten sezon na własnym podwórku jak i na międzynarodowej arenie nie zalicza się do udanych. ewidentnie brak linii pomocy, jeśli tylko ktoś mocniej przyciśnie to robi się problem. Szkoda bo niby według Luisa Enrique mamy najmocniejszy skład. Zawsze broniłem trenera, ale niestety nie mam argumentów, MSN nie gra bo nie ma podań, nie ma pressingu. wierzyć trzeba zawsze, ale jak? Messi jeszcze przez parę lat będzie błyszczał o ile środek będzie grał. Na razie niestety mimo wiary chyba należy się pogodzić z tym, że sezon będzie stracony, oby nie, ale jak tu nie być pesymistą? ........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?