0

Vermalen znowu kontuzja ? :'(

1

Ja powiem krótko ... ja wierzę i nic tego nie zmieni bo kocham ten klub ponad życie ... i nawet jeżeli przegra dalej będę go kochał :) jeśli do 1 połowy strzelimy 2-3 bramki Barcelona będzie balowala ;)

2

Dobrze mówisz :) ja wierzę bardzo ze Barca zajebie im 4 bramki ;) będę na tym meczu i z całych sił pomogę barcie osiągnąć 5 trofeum :D

0

Czy barca ma treningi w następnym tygodniu ?

0

O której Barca ma treningi w ciutat esportiva ?

0

Mam pytanie :) kiedy barca ma treningi ? I czy są otwarte dla kibiców ?

0

Dla mnie powinni kupić jeszcze reusa i pogbe ;)

8

Elche nie zdecydowało się go wykupić :) więc już tytoń nie gra w Elche

0

Wolałbym Reusa niż jego

1

Reusa chcę bardzo w barcelonie :)

0

... nie o niego chodzilo xD

1

Zgodzę się z Danilo i Reusem

0

Ja bym chciał powrotu Laporte i żeby na ławkę trenerską zasiadl Joachim Löw

0

Masz racje ;) oni powinni zostać wyrzuceni :)

0

Mam pytanie... czy jak w czerwcu będzie u nas laporte to zakaz transferowy zostanie usunięty bo teraz to już nie wiem tak namieszali z tym zakazem

0

Wiecie co może i lepiej że Barca ma teraz spadek formy ... zawsze ma go w marcu, kwietniu a wtedy są najważniejsze mecze w lidze mistrzów a barca teraz o nic nie gra więc trudno :( niech ten spadek formy mają teraz niż mają mieć na wiosnę

0

Zgadzam sie z pride1899 reus może grać na śpo i na skrzydle dlatego jest idealny do barcy

2

Masz rację ja nigdy go nie lubiłem

0

Ja też dobry jest synek ma wspaniałą technikę

0

Taka prawda REUS = ROK

2

Przecież Reus mówił że nie odejdzie do Bayernu a po drugie jeżeli Barca by go kupiła to by mógł grać na pomocy a tak wgl jak go kupią to zobaczycie jak on gra (wy w połowie jemu nie dorównujecie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?