interrrr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
mediolan
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
inter wygral, barca przegrała. koniec.
0
Az nie chce sie czytac tych glupich komentarzy i wytlumaczen.... nie widziales dawno tak slabo grajacej druzyny? nic nie grali? jaki z ciebie idiota ogarnij sie troche bo mi cie zal
0
Inter! Inter! Inter!
barca do domu...daleko nie maja
0
barceloOona
"To była desperacka obrona "
Pokaż mi zespół, który tak skutecznie potrafi się bronić.
0
LivinLaVidaLoca
człowieku..jaki antyfutbol ?? po co inter miał grać 'normalnie' ? co mozemy powiedziec o barcy ktora przez 90 minut atakowala i nie mogla sie przebic przez obrone interu? to jest antyfutbol? efektywna obrona? zastanow się troche
0
Inter Inter Inter !
Dalej zwalajcie winę na sędziego...po prostu nie umiecie przegrywać z honorem...tylko AnimaVilis patrzy na to obiektywnie reszta to nic prócz płaczków
0
Inter Inter Inter!
A jak już wcześniej powiedziałem jestem przeciwko barcelonie
0
Ban!
0
kibicem interu też nie jestem:D jestem tylko przeciwko barcelonie...kogo obchodzi ze wygrali z nimi 2 LATA TEMU ?! liczy sie tylko to co bylo wczoraj, a wy misiaczki nie mozecie sie z tym pogodzic:))
0
Ban!
0
Ban!
0
no i gdzie jest ta słynna barcelona?? tacy byliście pewni siebie,a Mourinho was pogrążył ^^ barca do domu...daleko nie mają:) :*