0

inter wygral, barca przegrała. koniec.

0

Az nie chce sie czytac tych glupich komentarzy i wytlumaczen.... nie widziales dawno tak slabo grajacej druzyny? nic nie grali? jaki z ciebie idiota ogarnij sie troche bo mi cie zal

0

Inter! Inter! Inter!

barca do domu...daleko nie maja

0

barceloOona

"To była desperacka obrona "

Pokaż mi zespół, który tak skutecznie potrafi się bronić.

0

LivinLaVidaLoca

człowieku..jaki antyfutbol ?? po co inter miał grać 'normalnie' ? co mozemy powiedziec o barcy ktora przez 90 minut atakowala i nie mogla sie przebic przez obrone interu? to jest antyfutbol? efektywna obrona? zastanow się troche

0

Inter Inter Inter !

Dalej zwalajcie winę na sędziego...po prostu nie umiecie przegrywać z honorem...tylko AnimaVilis patrzy na to obiektywnie reszta to nic prócz płaczków

0

Inter Inter Inter!

A jak już wcześniej powiedziałem jestem przeciwko barcelonie

0

Ban!

0

kibicem interu też nie jestem:D jestem tylko przeciwko barcelonie...kogo obchodzi ze wygrali z nimi 2 LATA TEMU ?! liczy sie tylko to co bylo wczoraj, a wy misiaczki nie mozecie sie z tym pogodzic:))

0

Ban!

0

Ban!

0

no i gdzie jest ta słynna barcelona?? tacy byliście pewni siebie,a Mourinho was pogrążył ^^ barca do domu...daleko nie mają:) :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?