13 września 2014, 20:57
0
Ktoś tu zapomina, że grają z mistrzem Hiszpanii i finalistą LM. Z taką drużyną można grać pięknie i przegrać.
14 sierpnia 2014, 12:18
1
No masz racje, żadna logika.
14 sierpnia 2014, 12:14
Jak CR7 dostaje to dlatego, że ktoś za to otrzymuje kasę. Jak Messi dostaje to za to, że jest najlepszy. Co to za logika?
13 sierpnia 2014, 00:48
Taa a jak na Xaviego lecialy bluzgi po kazdym slabym meczu i znaczna czesc ludzi domagala sie jego odejsca na emeryture to gdzie byles?
12 sierpnia 2014, 21:38
Bo strata ojca za dzieciaka to rzeczywiście powód do kpin
17 maja 2014, 20:05
4
Ja się zastanawiam jak w ogóle doszło do tego meczu, przecież Atletico powinno być zdyskwalifikowane za Koke na boisku.
3 października 2013, 20:25
pewnie coś tam na sumieniu ma, pieniądze same się nie zdefraudowały
27 lipca 2014, 00:32
A co mnie obchodzi, co ciebie nie obchodzi? nikogo pewnie to nie obchodzi tak jak nie obchodzi to, co mnie nie obchodzi w twojej wiadomości o tym co cie nie obchodzi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ktoś tu zapomina, że grają z mistrzem Hiszpanii i finalistą LM. Z taką drużyną można grać pięknie i przegrać.
1
No masz racje, żadna logika.
1
Jak CR7 dostaje to dlatego, że ktoś za to otrzymuje kasę. Jak Messi dostaje to za to, że jest najlepszy. Co to za logika?
1
Taa a jak na Xaviego lecialy bluzgi po kazdym slabym meczu i znaczna czesc ludzi domagala sie jego odejsca na emeryture to gdzie byles?
1
Bo strata ojca za dzieciaka to rzeczywiście powód do kpin
4
Ja się zastanawiam jak w ogóle doszło do tego meczu, przecież Atletico powinno być zdyskwalifikowane za Koke na boisku.
1
pewnie coś tam na sumieniu ma, pieniądze same się nie zdefraudowały
1
Taa a jak na Xaviego lecialy bluzgi po kazdym slabym meczu i znaczna czesc ludzi domagala sie jego odejsca na emeryture to gdzie byles?
1
Jak CR7 dostaje to dlatego, że ktoś za to otrzymuje kasę. Jak Messi dostaje to za to, że jest najlepszy. Co to za logika?
1
A co mnie obchodzi, co ciebie nie obchodzi? nikogo pewnie to nie obchodzi tak jak nie obchodzi to, co mnie nie obchodzi w twojej wiadomości o tym co cie nie obchodzi