Użytkownik zbanowany
25 sierpnia 2014, 22:05
0
25 sierpnia 2014, 22:04
1
25 sierpnia 2014, 19:53
jest apka na androida
25 sierpnia 2014, 19:47
nie porównuje ich, tylko mówię kto jeszcze zasili kadry
25 sierpnia 2014, 19:44
wam wróci Suarez a nam Jese
23 sierpnia 2014, 00:55
11
Derby Madrytu a na sport.pl główny news o Lewandowskim, który zaliczył asystę i zmarnował setkę. Polska
23 sierpnia 2014, 00:48
Real Madryt - Jedyny taki klub, gdzie transfery nie są ustalane z trenerem
14 lipca 2014, 00:46
8
"J*ać niemcy bo hitler"Typowe myślenie polskiego janusza.Za to Włochy kochamy bo Pirlo i Włochy nie były w zmowie z hitlerem.
27 lipca 2014, 02:20
5
nie prowokuj
11 lipca 2014, 14:58
4
Najlepszy atak, który nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu? Tak samo miało być rok temu. Messi i Neymar & Ronaldo i Bale. Ci zawodnicy mieli gromić każdego rywala, a tymczasem Atletico wygrywa ligę. Nie wyprzedzajmy faktów.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
1
0
jest apka na androida
0
nie porównuje ich, tylko mówię kto jeszcze zasili kadry
0
wam wróci Suarez a nam Jese
11
Derby Madrytu a na sport.pl główny news o Lewandowskim, który zaliczył asystę i zmarnował setkę. Polska
11
Real Madryt - Jedyny taki klub, gdzie transfery nie są ustalane z trenerem
8
"J*ać niemcy bo hitler"
Typowe myślenie polskiego janusza.
Za to Włochy kochamy bo Pirlo i Włochy nie były w zmowie z hitlerem.
5
nie prowokuj
4
Najlepszy atak, który nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu? Tak samo miało być rok temu. Messi i Neymar & Ronaldo i Bale. Ci zawodnicy mieli gromić każdego rywala, a tymczasem Atletico wygrywa ligę. Nie wyprzedzajmy faktów.