imPerfect.Mag
Dołączył/a: październik 2010
Świdnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj tak... spektakle to on pokazuje piękne ;D.
Szczerze? Mourinho już nie ma się czego czepiać.
0
Pique rezerwowym - w sumie dobra decyzja Pepa. Trzeba oszczędzać na mecz z Espanyolem ;D
Nie będe mogła oglądnąć meczu, ale wiem, ze wygramy . Vamos!
0
Messi the best :)
0
Villa pokona Bravo i to nie jeden raz ^^
0
Zgadzam się. Bardziej przyda się w meczu z Espanyolem. Ale z drugiej strony zgadzam się z perla42.
Pożyjemy zobaczymy.
0
Futbol to czary :D. Genialnie powiedziane :D.
0
Biedna Krystyna xD.
Iker! Brawo :D.
0
Na tyłek z tą reklamą!.
A jak już to ewentualnie 2.
0
Messi genialny. Nie tylko na boisku. Ma klasę i to widać na każdym kroku.
CR do stóp mu nie dorasta.
0
Tak czy inaczej... wygramy i tak ^^.
0
Jestem za tym, żeby mecz się odbył dzisiaj, ale z drugiej strony... podróż może ich wykończyć i później mogą być tylko w 99% skuteczni.
Miejmy nadzieję, że końcowa decyzja będzie słuszna i wygramy ten mecz :).
0
Wygramy to spotkanie. A Guardiola jak zwykle wypowiada się na wysokim poziomie ;)
0
Piękne zdjęcia...
0
Gadanie winnego. Najlepiej najpierw zrobić,a później się tłumaczyć i przepraszać. O tyle dobrze, że się chociaż przyznał :D
0
Zgadzam się z ocenami ^^.
0
0
Jest pięknie. 2:0. !!!. Visca el Barça
0
Ważne by wygrać. I żeby nie odpuścić po 1 golu :D.
damix100: Panowie jak obstawiacie?
-> bez dyskryminacji - dziewczyny też oglądają i przeżywają :D.
0
Nie lubię statystyk - one zawsze się o wiele różnią od realiów. Różnica między Valdesem a Casillasem? Stanowczo za duża. A Iniesta gorszy od Mesuta? Z jakiej racji... I co mnie zaskoczyło jeszcze? Puyol gorszy od Carvalho... Naprawdę śmieszne.
0
Pique - nie zrób nic głupiego. Mamy wygrać i będziemy świętować. Mówię Wam ludzie ^^
0
To będzie świetny mecz!. Nie tylko on płakał ze szczęścia na tym Mundialu ;( ;)
0
Boję się tego meczu, aczkolwiek wierzę, że Barca wygra ^^. Dane przekonują jeszcze bardziej :) Wierzę w nich. Wiara czyni cuda :)
0
Determinacja determinacją. Iker Ikerem. Lubię go, ale zgadzam się z Hering: "mam nadzieję, że jak najczęściej będzie wyciągał jutro piłkę z siatki." xD.
Messi i CR7? Szczera prawda.
0
Bojan ma zostać!. Nie ma innej opcji!.
0
Musimy to wygrać. Musimy!!!
0
Niech Pique uważa...
0
A kto nie chce żeby strzelił? Ale powiedzmy szczerze - strzeli i to nie jednego :D.
0
lukasoon15
Zgadzam się. Szkoda, że ostatnio nie miewa swoich dni. Miejmy nadzieję, ze szybko się to odmieni.
0
Żal było bramkarza. Ale po pierwszej połowie, gdzie było już 5:0 myślałam, że wynik będzie 10:0. Mało brakowało :)
0
Świetny mecz!. Bojan wreszcie się obudził :D. Piękny wynik.
Mam nadzieję, że z RM wygramy. Choć liczę na dobre widowisko ;)