0

oj tak... spektakle to on pokazuje piękne ;D.

Szczerze? Mourinho już nie ma się czego czepiać.

0

Pique rezerwowym - w sumie dobra decyzja Pepa. Trzeba oszczędzać na mecz z Espanyolem ;D

Nie będe mogła oglądnąć meczu, ale wiem, ze wygramy . Vamos!

0

Messi the best :)

0

Villa pokona Bravo i to nie jeden raz ^^

0

Zgadzam się. Bardziej przyda się w meczu z Espanyolem. Ale z drugiej strony zgadzam się z perla42.

Pożyjemy zobaczymy.

0

Futbol to czary :D. Genialnie powiedziane :D.

0

Biedna Krystyna xD.

Iker! Brawo :D.

0

Na tyłek z tą reklamą!.

A jak już to ewentualnie 2.

0

Messi genialny. Nie tylko na boisku. Ma klasę i to widać na każdym kroku.

CR do stóp mu nie dorasta.

0

Tak czy inaczej... wygramy i tak ^^.

0

Jestem za tym, żeby mecz się odbył dzisiaj, ale z drugiej strony... podróż może ich wykończyć i później mogą być tylko w 99% skuteczni.

Miejmy nadzieję, że końcowa decyzja będzie słuszna i wygramy ten mecz :).

0

Wygramy to spotkanie. A Guardiola jak zwykle wypowiada się na wysokim poziomie ;)

0

Piękne zdjęcia...

0

Gadanie winnego. Najlepiej najpierw zrobić,a później się tłumaczyć i przepraszać. O tyle dobrze, że się chociaż przyznał :D

0

Zgadzam się z ocenami ^^.

0

0

Jest pięknie. 2:0. !!!. Visca el Barça

0

Ważne by wygrać. I żeby nie odpuścić po 1 golu :D.

damix100: Panowie jak obstawiacie?

-> bez dyskryminacji - dziewczyny też oglądają i przeżywają :D.

0

Nie lubię statystyk - one zawsze się o wiele różnią od realiów. Różnica między Valdesem a Casillasem? Stanowczo za duża. A Iniesta gorszy od Mesuta? Z jakiej racji... I co mnie zaskoczyło jeszcze? Puyol gorszy od Carvalho... Naprawdę śmieszne.

0

Pique - nie zrób nic głupiego. Mamy wygrać i będziemy świętować. Mówię Wam ludzie ^^

0

To będzie świetny mecz!. Nie tylko on płakał ze szczęścia na tym Mundialu ;( ;)

0

Boję się tego meczu, aczkolwiek wierzę, że Barca wygra ^^. Dane przekonują jeszcze bardziej :) Wierzę w nich. Wiara czyni cuda :)

0

Determinacja determinacją. Iker Ikerem. Lubię go, ale zgadzam się z Hering: "mam nadzieję, że jak najczęściej będzie wyciągał jutro piłkę z siatki." xD.

Messi i CR7? Szczera prawda.

0

Bojan ma zostać!. Nie ma innej opcji!.

0

Musimy to wygrać. Musimy!!!

0

Niech Pique uważa...

0

A kto nie chce żeby strzelił? Ale powiedzmy szczerze - strzeli i to nie jednego :D.

0

lukasoon15

Zgadzam się. Szkoda, że ostatnio nie miewa swoich dni. Miejmy nadzieję, ze szybko się to odmieni.

0

Żal było bramkarza. Ale po pierwszej połowie, gdzie było już 5:0 myślałam, że wynik będzie 10:0. Mało brakowało :)

0

Świetny mecz!. Bojan wreszcie się obudził :D. Piękny wynik.

Mam nadzieję, że z RM wygramy. Choć liczę na dobre widowisko ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?