Zachowujecie się jak antyfani Realu a nie kibice Barcelony. Raz ból dupy w Barcelonie a raz w Madrycie. Kibice tych klubów schodzą na psy. Jedni zazdroszczą drugim zamiast cieszyć się że żyjemy w czasach kiedy nie ma drużyny nie do pokonania :) liczę na emocje do końca sezonu! Będzie gorąco :)
W sumie tak oglądam ten mecz i mam wrażenie że Messi też nie ma formy. Wielu z Was pisze ze Messi sam nic nie zrobi. Zgodzę się lecz Messi też dziś jest cieniem samego siebie.
I właśnie przez takich "kibiców" jak Ty robi się spina na linii Real-Barca. Bądź obiektywny :) Nie rozumiem porównywania tych dwóch feromonów. Kibice Barcy wolą Messiego zaś Realu Ronaldo. Tak zawsze było i będzie:) miej szacunek do rywala bo to klucz do sukcesów,
Pozdrawiam
I właśnie przez takich "kibiców" jak Ty robi się spina na linii Real-Barca. Bądź obiektywny :) Nie rozumiem porównywania tych dwóch feromonów. Kibice Barcy wolą Messiego zaś Realu Ronaldo. Tak zawsze było i będzie:) miej szacunek do rywala bo to klucz do sukcesów,
Pozdrawiam
Zachowujecie się jak antyfani Realu a nie kibice Barcelony. Raz ból dupy w Barcelonie a raz w Madrycie. Kibice tych klubów schodzą na psy. Jedni zazdroszczą drugim zamiast cieszyć się że żyjemy w czasach kiedy nie ma drużyny nie do pokonania :) liczę na emocje do końca sezonu! Będzie gorąco :)
Juventus to nie PSG. Ten mecz jak i poprzedni pokazuje tylko iż Barcelona nie powinna być w ćwierćfinale. I uważam że sędziowie na tym etapie rozgrywek powinno być nieco na wyższym poziomie. Pokazuje to wczorajszy mecz w Madrycie i "remontada" z PSG. Pozdrawiam.
Komentarze
3
Suarez niczym Benzema. Jeden i drugi powinien usiąść na ławce i to na kilka spotkań. Grają żałośnie. Nie da się na nich patrzeć....
1
Zachowujecie się jak antyfani Realu a nie kibice Barcelony. Raz ból dupy w Barcelonie a raz w Madrycie. Kibice tych klubów schodzą na psy. Jedni zazdroszczą drugim zamiast cieszyć się że żyjemy w czasach kiedy nie ma drużyny nie do pokonania :) liczę na emocje do końca sezonu! Będzie gorąco :)
0
W sumie tak oglądam ten mecz i mam wrażenie że Messi też nie ma formy. Wielu z Was pisze ze Messi sam nic nie zrobi. Zgodzę się lecz Messi też dziś jest cieniem samego siebie.
1
I właśnie przez takich "kibiców" jak Ty robi się spina na linii Real-Barca. Bądź obiektywny :) Nie rozumiem porównywania tych dwóch feromonów. Kibice Barcy wolą Messiego zaś Realu Ronaldo. Tak zawsze było i będzie:) miej szacunek do rywala bo to klucz do sukcesów,
Pozdrawiam
0
To strona poświęcona Realowi czy Barcelonie? Schowajcie ból dupy do kieszeni i czekajcie na kolejny sezon pełen sukcesów:)
3
Suarez niczym Benzema. Jeden i drugi powinien usiąść na ławce i to na kilka spotkań. Grają żałośnie. Nie da się na nich patrzeć....
1
I właśnie przez takich "kibiców" jak Ty robi się spina na linii Real-Barca. Bądź obiektywny :) Nie rozumiem porównywania tych dwóch feromonów. Kibice Barcy wolą Messiego zaś Realu Ronaldo. Tak zawsze było i będzie:) miej szacunek do rywala bo to klucz do sukcesów,
Pozdrawiam
1
Zachowujecie się jak antyfani Realu a nie kibice Barcelony. Raz ból dupy w Barcelonie a raz w Madrycie. Kibice tych klubów schodzą na psy. Jedni zazdroszczą drugim zamiast cieszyć się że żyjemy w czasach kiedy nie ma drużyny nie do pokonania :) liczę na emocje do końca sezonu! Będzie gorąco :)
1
Gdyby sędzia był bardziej surowy to Neymar już dawno by wyleciał z boiska
1
Juventus to nie PSG. Ten mecz jak i poprzedni pokazuje tylko iż Barcelona nie powinna być w ćwierćfinale. I uważam że sędziowie na tym etapie rozgrywek powinno być nieco na wyższym poziomie. Pokazuje to wczorajszy mecz w Madrycie i "remontada" z PSG. Pozdrawiam.