0

yeahhhh witaj wsrod nas ;) VeF

0

i gitara ;)

0

Spokojnie panowie tym wynikiem zamnknelismy usta madrytowi. Gran Derby dla nas!!!!!! VeB!!!

0

visca el titi 2 bramki niezpomnę ;) dzieki i powodzenia

0

VeVilla !!!!!!!! Witamy

0

Rozgromic ich 5-0 i do Madrytu VeB !!!!!!!!!

0

Ibracadabra wspaniałe bramki dziekujemy VeB VeI !!!!!

0

Mądre bardzo slowa :)

0

Dziekuje konradinho ;)

0

bardzo bym prosił o dodanie filmu z prezentacji wszystkichzawodników 1 druzyny FCB ;)

0

ja tez bym prosił o dodanie pozostałych odcinków VeB VeKonradinho!!!!

0

http://img25.imageshack.us/img25/7880/alvesears.jpg

dla ciekawskich szperałem i znalazlem NOWE USZY ALVESA ;)

0

Witamy chlopcy!

0

Bardzo Dobrze czekalem na ten moment:)

0

znowu real to staje sie nudne :/

0

to juz koniec mczu?

0

szacunek, dziekujemy , sir Bobby spoczywaj w pokoju

0

trzeba spacje zlikwidować ;)

0

gracias eto'o i powodzenia ;)

0

no nieżle ibracadabra wystarczylo ;)

0

Dziekujemy za wszystko eto

0

0

Witamy cie max !!!!!!!

0

moim zdaniem to ploty wole konkrety

0

Gratulacje PEP VeB!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Co tu duzo gadac VeBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBarca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Triplete campeones ole ole ole ole!!!!!!!!!!!

0

Veb !!!!!!!!!!!! El Campeone jutro!!!!!!!!!

0

Campeone 6 -2!!!!!!!

0

Jak zawsze nieoceniony i znakomity Konradinho!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?