0

Ostra kolejka sie zapowiada. Ale jednoczesnie bardzo ciekawa. I Real jedzie na Mestalla oslabiony :)

0

Troche dziwna argumentacja, ale jak najbardziej odpowiednia dla nas :)

0

Moze taki Santi tez bedzie w przyszlosci zawodnikiem na swiatowym poziomie... Kto wie... W kazdym razie gratulacje! :)

0

[marek] racja, to zdjęcie z okresu zaraz po dołączeniu Ibry do Barcy. W dodatku teraz ma znacznie krótsze włosy.

Muszą powalczyć chłopaki, bo ten bilans w A Corunii wygląda niezbyt korzystnie.

0

Zeby tylko nie bylo 'usterek' w skladzie i na boisku to bedzie dobrze :)

0

Nie rozumiem wyboru mistera. Mysle, ze Ibra bylby tutaj zbawieniem, mowiac calkiem obiektywnie.

0

Sa Drogba, Kaka... A nie ma np. Ribery'ego, ktory w LM smigal az milo. Mozna powiedziec, ze przeciez nic nie wygral. Ale z drugiej strony co wygrali wlasnie Kaka, Drogba, czy Gerard? Wydaje mi sie, ze oczywiscie poza Messim podium uzupelnia Xavi i niestety zelek. Marzeniem bylaby taka pierwsza trojka:

1. Messi

2. Xavi

3. Iniesta

lub

1. Messi

2. Xavi

3. Ibra :)

0

Będę w niebie, jak ci dwaj ustrzelą Madryt :)

0

Szczerze mowiac potwornie sie zdziwilem widzac ocene Iniesty... Myslalem sobie, ze moze 8-9 dostanie, a tu 6... Iniesta moim zdaniem byl, jezeli nie najlepszy to na pewno jednym z najlepszych na boisku. Byl wszedzie, rozgrywal, dryblowal i ogolem mowiac naprawde blyszczal. Rowniez mysle, ze Keita zaprezentowal cos wiecej niz na '5'.

0

Taaaaaak! Super Dani! :)

0

Propos wysmienitej sytuacji Leo, to jego nieskutecznosc jest juz ostatnio irytujaca....

0

Charyzma i znajomosc warsztatu trenerskiego u Pepa sa po prostu niesamowite. Tem gosc to najlepsze co moglo sie nam przytrafic. A pamietam jak dosc sceptycznie odnosilem sie do jego wyboru na poczatku...

0

Bardzo mile mnie Sammu zaskoczyl :) Ale ja nie zaluje tej zmiany. Ibra na kazdym kroku udowadnia, ze jest snajperem kompletnym i jestem w pelni usatysfakcjonowany jega gra i skutecznoscia.

0

Kurde, tez chcialem swietowac lub ewentualnie oplakiwac wynik... Ale widze, ze nie bede mial na to czasu. Ale to akurat najmniejszy problem. Mam nadzieje na koncertowa gre naszych mistrzow!

0

angeluslove - święta prawda! Zgadzam się w 100%! Taka jest piłka. Francuzi mieli szczęście i to wykorzystali. Pewny jestem, że wielu z was zrobiłoby to samo, więc po co ta krytyka?

0

No nareszcie! Już tak się za nim stęskniłem! :)

0

Zgadzam się z armanim. On nie powiedział nic szczególnego, co podgrzałoby atmosferę przed GD. Ewentualnie słodzi, ale ma ku temu wszelkie podstawy.

I uwaga na madritista21, bo ma do tego prawo! To, że żelek lepiej bombi wolne, ma mocniejszy strzał i z wiadomych przyczyn lepiej gra głową nie znaczy, że ma większe umiejętności od Messiego, bo z pewnością nie ma.

0

Po pierwsze to będę oryginalny i napiszę, że się nie cieszę z tego, ze ten, pożal się Boże, żeluś zagra, bo nie cierpię na niego w ogóle patrzeć i miałem nadzieje, ze przyjemnie oglądnę GD, bez patrzenia na niego...

Teraz odnosząc się do kibiców rm.

Mówicie, że stwierdzenie 'przeciwnik postawił autobus w bramce', 'przeciwnik grał antyfutbol' jako wytłumaczenie tego, że Barca nie odniosła zwycięstwa w danym meczu jest na wyrost. Nie zgodzę się ani trochę. Na prawdę szalenie trudno grać normalną piłkę, jaka leży od lat w filozofii klubu przeciwko drużynie, która w formacji defensywnej ma faktycznie 11 piłkarzy. Nie na tym to polega. Nie ma żadnej jakości w 'grze' takiej drużyny, a przecież kibic przychodzi na stadion, aby zobaczyć kawał dobrej piłki, a nie usiłowanie przez 90 minut wywalenia piłki jak najdalej...

0

Plota, nie plota. Ale nie rozumiem jednego... Mianowicie, jaki sens ma kupowanie Lahma jako prawego obronce, skoro jest lewym? O.o

0

Ja ma jakas slabosc do Mascherano... Ale w takim wypadku moj apetyt na Cesca sie zaostrzyl :)

0

Troche przesadzacie. Abidal w tym sezonie prezentuje sie naprawde bardzo dobrze. W defensywie bardzo pewny i w ataku coraz aktywniejszy. Chociaz tez oczekiwalem, ze Maxwell dostanie w koncu troche wiecej szans na gre, bo chcialbym zobaczyc jaki rzeczywiscie poziom prezentuje.

0

Na pewno osiagniecie warte uwagi. Gratulacje Rafa! Ale troche racji maja rowniez ci, ktorzy go krytykuja. Fakt, ze naprawde wiele dla Barcy zrobil, ale w tym sezonie prezentuje sie zenujaco. Mam wielka nadzieje, ze wroci do formy sprzed lat, bo obecnie kiedy jest na boisku to mam szczere obawy o postawe naszej defensywy.

Propos listy, to genialnie napisal el_pichichi_9. Zgadzam sie w 100% :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?