Czy napisałem, że Obafemi jest lepszy?:> Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. Byłby napewno tańszy od Ibry, poziomem gry od niego nie odstaje jest szybki, zwrotny, dynamiczny, silny, świetny technicznie.. Widze jednak , że tu większość jest Twojego pokroju.. tylko gwiazdy w głowie..
Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..
Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...
# kinioo
Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/
#messi02
Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..
Brawo dla Henry'ego i dla Gudiego, obaj ożywili gre..natomiast Puyol i Abidal ostatnio nic nie grają ;/ ... Sylvinho jest wedlug mnie dużo lepszy , Abidal zachowuje sie tak jakby nie chciał się pobrudzić, nie robi wślizgów, rywale notorycznie go wyprzedzają, natomiast Puyol niepewny, robi proste błędy... Iniesta powinien grać w środku od początku, Xavi sam sobie nie radził..a Sergio nie wiele mu pomagał..
Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..
Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...
# kinioo
Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/
#messi02
Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..
Komentarze
0
Stracił w moich oczach wiele ;/
0
#messi02
Z każdym Twoim komentarzem spada mi i tak dość słaba opinia o Tobie, więc nie ośmieszaj się już prosze :D Ja z Tobą skończyłem konwersacje..
#co do newsa
Barcelona nie da tyle pieniędzy za Ibre..za tyle kasy można by kupić paru napastników o podobnych umiejętnościach..
0
Czy napisałem, że Obafemi jest lepszy?:> Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. Byłby napewno tańszy od Ibry, poziomem gry od niego nie odstaje jest szybki, zwrotny, dynamiczny, silny, świetny technicznie.. Widze jednak , że tu większość jest Twojego pokroju.. tylko gwiazdy w głowie..
0
Dobra.. nie próbuj zasłaniać się ironią bo się jeszcze bardziej pogrążasz..
Pozdro&Poćwicz
0
Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..
Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...
# kinioo
Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/
#messi02
Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..
0
Brawo dla Henry'ego i dla Gudiego, obaj ożywili gre..natomiast Puyol i Abidal ostatnio nic nie grają ;/ ... Sylvinho jest wedlug mnie dużo lepszy , Abidal zachowuje sie tak jakby nie chciał się pobrudzić, nie robi wślizgów, rywale notorycznie go wyprzedzają, natomiast Puyol niepewny, robi proste błędy... Iniesta powinien grać w środku od początku, Xavi sam sobie nie radził..a Sergio nie wiele mu pomagał..
0
Wygrało Piękno Footballu, Wygrała Barca .! Kocham Was...
0
Raczej obaj wypadli blado, szczególnie te spalone Villi ...
0
Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..
Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...
# kinioo
Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/
#messi02
Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..
0
Dobra.. nie próbuj zasłaniać się ironią bo się jeszcze bardziej pogrążasz..
Pozdro&Poćwicz