0

Koledzy i kolezanki, czy ktos jest w stanie zapodac/wskazac linka do meczu w sopcascie z komentarzem raya hudsona ?

0

@ Kon Kowal

Ajj no trudno sie mowi ;] myslalem ze na 70 pare tys miejsc cos sie dla mnie znajdzie ;) ale dzieki za info

0

Ja bym sie wybrał do Berlina na Audi Cup. Moze ktos wie czy udalo by mi sie kupic bilet przed samym meczem w klubowych kasach ?

0

Co do dzisiejszego meczu, to na zywo bedzie on lecial jutro o 5 rano ?

0

Czyzby GolTV dzisiaj nie transmitowalo meczu ? ;|

0

Sanchez i Busquets w srodku :O niezle ;]

0

Gwiazdrowi grac sie nie chcialo poprostu ;]

0

Pierwsza polowa wybitna. Druga to juz tak oszczedzanie sie ale nie mozna narzekac.

Vamos Barca!

0

Hehe, ja tez nie wiedzialem co sie dzieje ;D adres strony sprawdzalem z 5 razy az zobaczylem wczorajsze newsy :P

Wyglad jak najbardziej mi sie podoba.

0

Tworzy sie legenda ... :D

0

No i juz nie moge sie doczekac meczu z Almeria.

0

Powiem tak, gra juz jest swietna, a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepsza. Bojan to bedzie drugi Aguero - ma swietny instynkt i tylko skutecznosci mu brakuje, ale z wiekiem jej nabedzie.

Teraz czekam co pokazemy z Almeria.

0

Taktyka z meczu na mecz coraz bardziej dopracowana. Widac postepy z tylu i wieksza skutecznosc w akcjach ofensywnych. To mi sie podoba :D czekamy na anstepne 45 min

0

Hehe, wreszcie Bojan ! do tego Hleb i Messi... od dawna czekalem na taka trojke :)

0

Bez kitu pozno :/ dopiero teraz obczailem a juz po ptokach :P

0

No i spoko jest. Samu strzela, Valdes w formie i mamy 3 pkt :D

0

Hehe, wreszcie znalazlem to czego szukalem tyle czasu :D idealna tapete :D

"rambocyc:

To co Ty masz za rozdzielczość? No chyba, że lubisz nie wyraźne tapety. " - nie jest niewyrazna, jest bardzo dobra ;]

0

a czy Sylvinho...

0

fffj

a czym Sylvinho tak powiedzial ? ;/

0

Zobaczymy w trakcie sezonu jakie to efekty daje.

0

kopie ? ;|

0

Dobree xD

0

Pilkarz kompletny. Swietny na boisku i poza nim ;]

0

Zeby tam uwazali na niego :P

0

youstus

nie musimy placic calej klauzuli. moim zdaniem warto by bylo sprzedac Henry'ego puki jest jeszcze cos wart, i dolozyc parenascie milionow na Aguero :) mysle, ze 45 mln zaoferowane za Aguero zadowolilo by zarzad ;]

0

Kluczem do tytulow jest para Messi-Aguero. Ja na miejscu Laporty wydal bym wielka kase za Kuna bo to jest gwarancja na pare/parenascie lat.

0

Ufff, ja nie moge, co za szczescie. Jak ja zem wybuchl po tej bramce :D teraz moge sie przyznac... jestem gejem bo kocham MESSIEGO ! :D

0

Najlepszy jest sopcast albo tvuplayer. Ja mam 3mb i nie mam problemu np. na GolTV zeby ogladac

0

a ja z m_o_z xD

0

sw

zalezy kiedy. meczy z espanyolem niestety nieogladalem, ale w poprzednich meczach bylo dobrze. moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?