hkropinski
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Swarzędz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
smutne..
0
villa sie nie dogadał z valencia
valencia chce 50mln (wg marci)
villa chce do barcy
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.sport.es&hl=es&ie=UTF-8&sl=es&tl=en
0
szczel11 -> no nie do kńca tak jest, bo villa jest jednym z najlepszych napastnikow swiata. nie twierdze ze eto'o nie jest, sam bardzo go lubię i cenię jednak przestaje mi się podobac jak każdego lata znowu pojawiają się problemy - czy eto'o zostanie czy nie... niewiem jak jest, ale media snują obraz jakby zawodnik co chwile jakies fochy robił...
0
a ja wolałbym ville teraz a keirrison wypozyczenie. przeciez keirrison u nas tak czy siak w tym sezonie by za duzo nie pograł, na pewno w valencii dostanie więcej szans, bardziej się wyrobi, podczas gdy u nas villa mogłby strzelać mase bramek już w tym sezonie:) VeB!
0
sie przyczepili tego casillasa... nie wazne ze formę mial tragiczną, chyba tylko jego zakonczenie kariery moze przyblizyc do tego ze wkoncu zauwaza valdesa...
0
daniel40 -> rzeczywiscie, moj blad... ale to bylo pierwsze co mi sie skojarzylo:)
0
to nie jest utwór we are free z gladiatora proszę państwa:)
to jest CANTO DELLA TERRA Andrea Bocelli'ego
VeB!
0
tak ma ogromną rację i to nie jest tak ze za rok wszyscy zapomną jak grała barca ale za kilka lat nikt by juz nei pamietał jak to barca wygrywała po 6:0...
0
ktos sie orientuje czy zagra klose i toni?
0
matematycznie chyba mimo wszystko lepiej jest wygrac:)
0
szczerze mowiac to jestem zadowolony. nie z kontuzji ale z faktu ze te 15 kolejnych dni to nie liga tylko mecze reprezentacji - a co za tym idzie - nie ma ryzyka ze w meczu hiszpania-turcja iniesta nie zlapie zadnej kontuzji:)
veb!
0
sprobujcie tutaj - 850kbps
http://www.ustream.tv/videoplayerpopup/channel/453869
0
Visca el Dani! Wesołych:)
0
80 mln? dosyć malo biorąć pod uwagę, że VV ma 100 mln, ale dobrze ze juz po wszystkim:)
0
hanc
0
hero1141 -> imo rozgrywki cdr nie do konca są odbiciem rzeczywistej formy klubów:) jakoś nie wyobrażam sobie zeby przegrywające villareal 5:0, grając za tydzień z europejskim gigantem tanio oddalo skore:) to taki przyklad, ale obrazuje to ze mecze o puchary danej ligi rządzą się wlasnymi prawami, pozdarwiam
Visca el Barca!
0
spokojnie on ma 18 lat...
0
hmm... moze guardiola od poczatku widzial ze tak bedzie, tylko chcial uswiadomic kto tu rządzi:D
0
katalonczyk9
a skad takie info jeśli mozna wiedziec?
pozdarwiam
0
hmm.. na innej stronie jest jeszcze napisane, ze guardiola ma rozmawiac z etoo:)
0
hahahahahahahah:D:D:D:D WISEŁKA:d:d:d cudownie:D ojjj pawełkowi beda strzelać:D:D:D:D ale rozjedziemy ich:D