hjooston
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Otwock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sev3nd4ys
Dziękuje :)
0
Witam Cules,
Wybaczcie off topic, ale czy ktoś ogarnięty mógłby odnieść się do komentarza, jakoby Rooney miał przejść do Barcy?
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Wayne+Rooney
z góry dziękuje
0
Witam Cules,
Wybaczcie off topic, ale czy ktoś ogarnięty mógłby odnieść się do komentarza, jakoby Rooney miał przejść do Barcy?
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Wayne+Rooney
0
chyba zjem Pawelca na śniadanie...
Wierzę, że Barca stanie na wysokości zadania i uda się, po pięknej walce wywalczyć finał na Bernabeu!!
Według mnie kluczem będzie szybkie zdobycie bramki oraz uważna gra w obronie.
Pozdrawiam Cules!!! Niech moc będzie z nami ;)
Visca El Barca!!VAMOOOS BAARÇAA!! A˙ REMOONTAAR!!!!
0
Kaktus
bardzo nieładnie stawiać przeciwko Barcie :)
Co do meczu to sie zgadzam, porażka była do przewidzenia, czeka nas ciężki okres ze względu na szpital, jaki ponownie dał o sobie znać, ale sądze że Barca pokaże klase i poradzimy sobie w najbliższych meczach :)
Jeśli chodzi o Ibre - jest to zawodnik światowej klasy i jest według mnie bardziej wartościowym zawodnikiem od E2.
Pozdrawiam Cules
0
PEEEDROOOOO!!!!! 2-0
0
sebas
Prosze Cie, nie podawaj wynikow innych meczow. mam ochote na skroty :) Respect
0
Bravvvvoooo Messi!!! :) kocham tego typka ;) prawie 2-0
0
no i super :) zycze udanego przyszlego zesonu w Interze
0
Dlaczego nie ma watku wspolnego ogladania w roznych miastach? pytanko do ludzi ktorzy maja zamiar ogladac w Warszawie, 'do jakiego miejsca sie wybieracie' ? Pozdrawiam! VISCA EL BARÇA!!
0
Mam pytanko, gdzie Barcelonismo spotyka sie w Warszawie zeby obejrzec final LM?