hiszpankaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Śląsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha..;p
0
Mes que un club!
Barcelono....;))))
0
a ja go chce! Bardzo bardzo bym sobie życzyła żeby byl od nowego sezonu z nami! ;) A co!;D Cesc! dajesz do Barcy!;);););)
0
uwielbiam piąteczki;DD
0
Mes que un Club!
Najlepsi!!!!!!!!!
0
http://relacje.webd.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2:kanal2&catid=1:relacje&Itemid=2 tu jest wporzo;)
0
Czy ktoś ma link do meczu?
Ewentualnie wie czy beędzie na jakimś magicznym kanale na cyfrze?:D
0
Jest 10 na 10, Ibry wogole nie ma... Czekam na celne strzały, Messi wkoncu sie wstrzeli.... VeB!!
0
Ibra mnie zaczyna irytować. Kurdee chłopaki jakiś gol by się przydał...
0
co za gnojki... Jakie świnie:/
0
Wygramy, musimy. Dają rade chłopaki.
FCB
0
Wysłałam smsa na onecie, żeby oglądać mecz i transmisja się nie zacina, komentatorzy chyba z eNki, zajebista jakoś. Opłaca się;) A no i wynik :D:D:D:D
0
Na onecie sie ponoc super patrzy, z tym że trzeba esa wysłać 6zł...
0
Piotruś tych chyba akurat nie ma...
0
katalonczyk09 taak chociaz tyle;D Chociaż wiesz wolałabym zdzierać gardło przed tv:d Jakoś inaczej się patrzy niż na kompie, przynajmniej ja widze różnice i to sporą ;)
0
katalonczyk09 próbowałam... pierwsze co to to zrobiłam xD Trudno, pozostaje oglądanie na necie ;))
0
kurcze, widocznie z moja cyfra jest cos nie tak bo 150 też mam zablokowane:/ idzie się wkurzyć, deliktatnie mówiąc.
0
Mi 338 już nie działa.
Lipa.
0
Vamooooos Barca vamooooos!!
Prawdziwi kibice nadal wierzą;)
0
Ajj, czekam na dalsze bramki Ibry;)))
Gdzie jakiś czat dla kibiców, hm?:))
0
Boski początek...
0
Vamoooos Barca!
Damy radę;)))))
0
koniec nerwówki, bez rewelacji ale wynik i tak cieszy no i ciesza 3pkt;))
0
Chłopaki zazwyczaj dają radę xD
i jakoś w nich nie wapie i dziś:P
0
Polacy sa marudni i wiecznie narzekaja xD
Tego nic i nikt nie zmieni;D
a Barca wygra, take it easy!;)
0
szkoda niewykorzystanych okazji Pedro. Czekam na drugą bramkę, może Ibra się przełamie, mam taką nadzieje.
;)
0
No nie...
0
Ibra ! Normalnie jak nie on;/
0
przewrotka Henry'ego cudo! szkoda, że bez bramki;)
Podanie Ibry + bramka Leo boski początek 2 połowy;)
Jeszcze tak dwie brameczki żeby się lepiej spało;)
0
A co do Keity to ostatnio podczas meczu z Interem ktoś pisał, że Pep się chyba w nim zakochał:P Może coś w tym jest xD