0

Dobry piłkarz zawsze wykonuje dobrze swoja robote! :D

0

popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D

0

popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D

0

Barca!!! barca!! visc el barca wygraja!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?