Oglądałem tylko skrót i gdybym mógł oceniać na tej podstawie wybranych zawodników to:
Pyuol - 9,5 - Już wcześniej twierdziłem ze ma tą unikalną cechę iż najlepiej gra w meczach najważniejszych, wczoraj to potwierdził
Alves - 9,5 - Nie wiem jak gral w defensywie, ale nie straciliśmy gola. Jako jedyny otworzył drogę do bramki i to dwa razy najpierw podaniem zostal obsłużony Ibra, potem Messi
Ibra - 8,5 Nie wiem jak grał resztę meczu ale jego bramka z pierwszej piłki z za pleców na pełnym biegu daje Barsie 3 pkt.
Henry - 2 Kilka dynamicznych, ciekawych akcji zostalo skonczonych w momencie kiedy ten dostał piłke, od dłuższego czasu jego gra bardzo mi się nie podoba to też i tym razem na nic szczegolnego z jego strony nie liczyłem.
Sędzia: Alberto Undiano Mallenco Di Dupa - (-102) Nieczęsto się zdarza żeby sędzia dawał żółtą kartkę (drugą) za tak błachą i nieco odruchową rękę która i tak nie zatrzymała żadnej groźnej akcji. Ale kto wie czy to przypadek?
-bez oceny bo nie było za bardzo za co oceniać, na plus nalezy zaliczyć odważne wyjscie z pola karnego i zażegnanie niebezpieczeństwa po jednym z długich podań wiślaków.
Dani Alves: 6,5
- Przechodził przez drugą linie Wisły jak przez masło, stworzył sobie duzo okazji do dosrodkowań, zabrakło jedynie precyzji. Sam fakt łatwosci z jaką tworzy zagrożenie dobrze wróży na przyszzłość.
Puyol: 5,5
- Strata piłki na początku meczu. Zupełnie niepotrzebna samotna szarża ( w sytuacji w której było duzo inncyh rozwiazań) która również zakończyła się stratą piłki, zespół z wyższej półki mógł by zamienic takie prezenty na gola.
Mimo ze ten mecz w wykonaniu Puyola nie należał do najlepszych, to w ogólnym rozrachunku mozna go zaliczyć do poprawnych
Marquez: 8
- Był wszędzie, pewnie i dojrzale w obronie(raz popełnił błąd), udzielał się w ofensywie, asysta majstersztyk, wygrywane pojedynki powietrzne, precyzyjne podania.
Abidal: 6
- Mówi się o jego słabszej formie, i słusznie, jednak jego siła oraz impet i tak "burzy" zamiary rywala co pokazał w meczu z Wisłą. Mógł bardziej uczestniczyć w akcjach ofensywnych( tu warto zauważyć kunszt Alvesa po drugiej stronie).
Xavi: 7,5
- Jak zwykle klasa i dojrzałość, mądre decyzje, ładny gol, większośc akcji przechodziła przez niego.
Keita: 5,5
- Chaotyczny, nawet bardzo, ale obiecujący. Był tam gdzie byc powinien,
Iniesta:7,5
Gdy Iniesta dochodzi do głosu to widać łatwość z jąką "miesza" rywalami, elegancję, nieprzewidywalne podania otwierają droge do bramki, sam również potrafi sobie otworzyc do niej drogę, jednak z uderzeniem jest juz słabo.
Pedro: 4
Nie sprawdził sie w tym meczu, jego gra była bardzo czytelna, bez pomysłu, chaotyczna.
Eto'o: 8
- Po raz kolejny pokazał dynamikę, szybkość, zmysłowość, instynktowność co zaowocowało dwoma golami i jedną asystą. Bramek mogło być więcej dzięki temu ze Eto'o umiał znaleść się w sytuacjach podbramkowych. Analizując gre kamerunczyka w ostatnim czasie nie mozna wykluczyć że najlepsze lata w jego wykananiu mogą dopiero nastąpić.
Henry: 7
-Zaliczył asystę, strzelił gola którego częsciowo sam sobie wypracował, szanował piłkę, grał mądrze, dojrzale, poprawnie z leką nutką elegancji, ale bez fajerwerków.
Yaya: (brak wyraźnych podstaw do wystawienia oceny)
-Ma jakąś dziwną łatwość w wygrywaniu pojedynków, niby nie czaruje a prawie zawsze je wygrywa, było to widoczne w meczu z Wisłą. Ze względu na przebieg meczu nie miał okazji udowodnić ze jest prawdziwą ostoją defensywy.
Pique: (brak podstaw do wystawienia oceny)
- Poprawnie po raz kolejny udowodnił ze pomimo młodego wieku gra pewnie, chociaż w tym meczu raczej nie był poddawany trudnej próbie.
Oglądałem tylko skrót i gdybym mógł oceniać na tej podstawie wybranych zawodników to:
Pyuol - 9,5 - Już wcześniej twierdziłem ze ma tą unikalną cechę iż najlepiej gra w meczach najważniejszych, wczoraj to potwierdził
Alves - 9,5 - Nie wiem jak gral w defensywie, ale nie straciliśmy gola. Jako jedyny otworzył drogę do bramki i to dwa razy najpierw podaniem zostal obsłużony Ibra, potem Messi
Ibra - 8,5 Nie wiem jak grał resztę meczu ale jego bramka z pierwszej piłki z za pleców na pełnym biegu daje Barsie 3 pkt.
Henry - 2 Kilka dynamicznych, ciekawych akcji zostalo skonczonych w momencie kiedy ten dostał piłke, od dłuższego czasu jego gra bardzo mi się nie podoba to też i tym razem na nic szczegolnego z jego strony nie liczyłem.
Sędzia: Alberto Undiano Mallenco Di Dupa - (-102) Nieczęsto się zdarza żeby sędzia dawał żółtą kartkę (drugą) za tak błachą i nieco odruchową rękę która i tak nie zatrzymała żadnej groźnej akcji. Ale kto wie czy to przypadek?
-bez oceny bo nie było za bardzo za co oceniać, na plus nalezy zaliczyć odważne wyjscie z pola karnego i zażegnanie niebezpieczeństwa po jednym z długich podań wiślaków.
Dani Alves: 6,5
- Przechodził przez drugą linie Wisły jak przez masło, stworzył sobie duzo okazji do dosrodkowań, zabrakło jedynie precyzji. Sam fakt łatwosci z jaką tworzy zagrożenie dobrze wróży na przyszzłość.
Puyol: 5,5
- Strata piłki na początku meczu. Zupełnie niepotrzebna samotna szarża ( w sytuacji w której było duzo inncyh rozwiazań) która również zakończyła się stratą piłki, zespół z wyższej półki mógł by zamienic takie prezenty na gola.
Mimo ze ten mecz w wykonaniu Puyola nie należał do najlepszych, to w ogólnym rozrachunku mozna go zaliczyć do poprawnych
Marquez: 8
- Był wszędzie, pewnie i dojrzale w obronie(raz popełnił błąd), udzielał się w ofensywie, asysta majstersztyk, wygrywane pojedynki powietrzne, precyzyjne podania.
Abidal: 6
- Mówi się o jego słabszej formie, i słusznie, jednak jego siła oraz impet i tak "burzy" zamiary rywala co pokazał w meczu z Wisłą. Mógł bardziej uczestniczyć w akcjach ofensywnych( tu warto zauważyć kunszt Alvesa po drugiej stronie).
Xavi: 7,5
- Jak zwykle klasa i dojrzałość, mądre decyzje, ładny gol, większośc akcji przechodziła przez niego.
Keita: 5,5
- Chaotyczny, nawet bardzo, ale obiecujący. Był tam gdzie byc powinien,
Iniesta:7,5
Gdy Iniesta dochodzi do głosu to widać łatwość z jąką "miesza" rywalami, elegancję, nieprzewidywalne podania otwierają droge do bramki, sam również potrafi sobie otworzyc do niej drogę, jednak z uderzeniem jest juz słabo.
Pedro: 4
Nie sprawdził sie w tym meczu, jego gra była bardzo czytelna, bez pomysłu, chaotyczna.
Eto'o: 8
- Po raz kolejny pokazał dynamikę, szybkość, zmysłowość, instynktowność co zaowocowało dwoma golami i jedną asystą. Bramek mogło być więcej dzięki temu ze Eto'o umiał znaleść się w sytuacjach podbramkowych. Analizując gre kamerunczyka w ostatnim czasie nie mozna wykluczyć że najlepsze lata w jego wykananiu mogą dopiero nastąpić.
Henry: 7
-Zaliczył asystę, strzelił gola którego częsciowo sam sobie wypracował, szanował piłkę, grał mądrze, dojrzale, poprawnie z leką nutką elegancji, ale bez fajerwerków.
Yaya: (brak wyraźnych podstaw do wystawienia oceny)
-Ma jakąś dziwną łatwość w wygrywaniu pojedynków, niby nie czaruje a prawie zawsze je wygrywa, było to widoczne w meczu z Wisłą. Ze względu na przebieg meczu nie miał okazji udowodnić ze jest prawdziwą ostoją defensywy.
Pique: (brak podstaw do wystawienia oceny)
- Poprawnie po raz kolejny udowodnił ze pomimo młodego wieku gra pewnie, chociaż w tym meczu raczej nie był poddawany trudnej próbie.
Komentarze
0
Oglądałem tylko skrót i gdybym mógł oceniać na tej podstawie wybranych zawodników to:
Pyuol - 9,5 - Już wcześniej twierdziłem ze ma tą unikalną cechę iż najlepiej gra w meczach najważniejszych, wczoraj to potwierdził
Alves - 9,5 - Nie wiem jak gral w defensywie, ale nie straciliśmy gola. Jako jedyny otworzył drogę do bramki i to dwa razy najpierw podaniem zostal obsłużony Ibra, potem Messi
Ibra - 8,5 Nie wiem jak grał resztę meczu ale jego bramka z pierwszej piłki z za pleców na pełnym biegu daje Barsie 3 pkt.
Henry - 2 Kilka dynamicznych, ciekawych akcji zostalo skonczonych w momencie kiedy ten dostał piłke, od dłuższego czasu jego gra bardzo mi się nie podoba to też i tym razem na nic szczegolnego z jego strony nie liczyłem.
Sędzia: Alberto Undiano Mallenco Di Dupa - (-102) Nieczęsto się zdarza żeby sędzia dawał żółtą kartkę (drugą) za tak błachą i nieco odruchową rękę która i tak nie zatrzymała żadnej groźnej akcji. Ale kto wie czy to przypadek?
0
Valdes
-bez oceny bo nie było za bardzo za co oceniać, na plus nalezy zaliczyć odważne wyjscie z pola karnego i zażegnanie niebezpieczeństwa po jednym z długich podań wiślaków.
Dani Alves: 6,5
- Przechodził przez drugą linie Wisły jak przez masło, stworzył sobie duzo okazji do dosrodkowań, zabrakło jedynie precyzji. Sam fakt łatwosci z jaką tworzy zagrożenie dobrze wróży na przyszzłość.
Puyol: 5,5
- Strata piłki na początku meczu. Zupełnie niepotrzebna samotna szarża ( w sytuacji w której było duzo inncyh rozwiazań) która również zakończyła się stratą piłki, zespół z wyższej półki mógł by zamienic takie prezenty na gola.
Mimo ze ten mecz w wykonaniu Puyola nie należał do najlepszych, to w ogólnym rozrachunku mozna go zaliczyć do poprawnych
Marquez: 8
- Był wszędzie, pewnie i dojrzale w obronie(raz popełnił błąd), udzielał się w ofensywie, asysta majstersztyk, wygrywane pojedynki powietrzne, precyzyjne podania.
Abidal: 6
- Mówi się o jego słabszej formie, i słusznie, jednak jego siła oraz impet i tak "burzy" zamiary rywala co pokazał w meczu z Wisłą. Mógł bardziej uczestniczyć w akcjach ofensywnych( tu warto zauważyć kunszt Alvesa po drugiej stronie).
Xavi: 7,5
- Jak zwykle klasa i dojrzałość, mądre decyzje, ładny gol, większośc akcji przechodziła przez niego.
Keita: 5,5
- Chaotyczny, nawet bardzo, ale obiecujący. Był tam gdzie byc powinien,
Iniesta:7,5
Gdy Iniesta dochodzi do głosu to widać łatwość z jąką "miesza" rywalami, elegancję, nieprzewidywalne podania otwierają droge do bramki, sam również potrafi sobie otworzyc do niej drogę, jednak z uderzeniem jest juz słabo.
Pedro: 4
Nie sprawdził sie w tym meczu, jego gra była bardzo czytelna, bez pomysłu, chaotyczna.
Eto'o: 8
- Po raz kolejny pokazał dynamikę, szybkość, zmysłowość, instynktowność co zaowocowało dwoma golami i jedną asystą. Bramek mogło być więcej dzięki temu ze Eto'o umiał znaleść się w sytuacjach podbramkowych. Analizując gre kamerunczyka w ostatnim czasie nie mozna wykluczyć że najlepsze lata w jego wykananiu mogą dopiero nastąpić.
Henry: 7
-Zaliczył asystę, strzelił gola którego częsciowo sam sobie wypracował, szanował piłkę, grał mądrze, dojrzale, poprawnie z leką nutką elegancji, ale bez fajerwerków.
Yaya: (brak wyraźnych podstaw do wystawienia oceny)
-Ma jakąś dziwną łatwość w wygrywaniu pojedynków, niby nie czaruje a prawie zawsze je wygrywa, było to widoczne w meczu z Wisłą. Ze względu na przebieg meczu nie miał okazji udowodnić ze jest prawdziwą ostoją defensywy.
Pique: (brak podstaw do wystawienia oceny)
- Poprawnie po raz kolejny udowodnił ze pomimo młodego wieku gra pewnie, chociaż w tym meczu raczej nie był poddawany trudnej próbie.
Hleb - za krótko na boisku
Czy zgadzacie się z moją interpretacją ?
0
Oglądałem tylko skrót i gdybym mógł oceniać na tej podstawie wybranych zawodników to:
Pyuol - 9,5 - Już wcześniej twierdziłem ze ma tą unikalną cechę iż najlepiej gra w meczach najważniejszych, wczoraj to potwierdził
Alves - 9,5 - Nie wiem jak gral w defensywie, ale nie straciliśmy gola. Jako jedyny otworzył drogę do bramki i to dwa razy najpierw podaniem zostal obsłużony Ibra, potem Messi
Ibra - 8,5 Nie wiem jak grał resztę meczu ale jego bramka z pierwszej piłki z za pleców na pełnym biegu daje Barsie 3 pkt.
Henry - 2 Kilka dynamicznych, ciekawych akcji zostalo skonczonych w momencie kiedy ten dostał piłke, od dłuższego czasu jego gra bardzo mi się nie podoba to też i tym razem na nic szczegolnego z jego strony nie liczyłem.
Sędzia: Alberto Undiano Mallenco Di Dupa - (-102) Nieczęsto się zdarza żeby sędzia dawał żółtą kartkę (drugą) za tak błachą i nieco odruchową rękę która i tak nie zatrzymała żadnej groźnej akcji. Ale kto wie czy to przypadek?
0
Valdes
-bez oceny bo nie było za bardzo za co oceniać, na plus nalezy zaliczyć odważne wyjscie z pola karnego i zażegnanie niebezpieczeństwa po jednym z długich podań wiślaków.
Dani Alves: 6,5
- Przechodził przez drugą linie Wisły jak przez masło, stworzył sobie duzo okazji do dosrodkowań, zabrakło jedynie precyzji. Sam fakt łatwosci z jaką tworzy zagrożenie dobrze wróży na przyszzłość.
Puyol: 5,5
- Strata piłki na początku meczu. Zupełnie niepotrzebna samotna szarża ( w sytuacji w której było duzo inncyh rozwiazań) która również zakończyła się stratą piłki, zespół z wyższej półki mógł by zamienic takie prezenty na gola.
Mimo ze ten mecz w wykonaniu Puyola nie należał do najlepszych, to w ogólnym rozrachunku mozna go zaliczyć do poprawnych
Marquez: 8
- Był wszędzie, pewnie i dojrzale w obronie(raz popełnił błąd), udzielał się w ofensywie, asysta majstersztyk, wygrywane pojedynki powietrzne, precyzyjne podania.
Abidal: 6
- Mówi się o jego słabszej formie, i słusznie, jednak jego siła oraz impet i tak "burzy" zamiary rywala co pokazał w meczu z Wisłą. Mógł bardziej uczestniczyć w akcjach ofensywnych( tu warto zauważyć kunszt Alvesa po drugiej stronie).
Xavi: 7,5
- Jak zwykle klasa i dojrzałość, mądre decyzje, ładny gol, większośc akcji przechodziła przez niego.
Keita: 5,5
- Chaotyczny, nawet bardzo, ale obiecujący. Był tam gdzie byc powinien,
Iniesta:7,5
Gdy Iniesta dochodzi do głosu to widać łatwość z jąką "miesza" rywalami, elegancję, nieprzewidywalne podania otwierają droge do bramki, sam również potrafi sobie otworzyc do niej drogę, jednak z uderzeniem jest juz słabo.
Pedro: 4
Nie sprawdził sie w tym meczu, jego gra była bardzo czytelna, bez pomysłu, chaotyczna.
Eto'o: 8
- Po raz kolejny pokazał dynamikę, szybkość, zmysłowość, instynktowność co zaowocowało dwoma golami i jedną asystą. Bramek mogło być więcej dzięki temu ze Eto'o umiał znaleść się w sytuacjach podbramkowych. Analizując gre kamerunczyka w ostatnim czasie nie mozna wykluczyć że najlepsze lata w jego wykananiu mogą dopiero nastąpić.
Henry: 7
-Zaliczył asystę, strzelił gola którego częsciowo sam sobie wypracował, szanował piłkę, grał mądrze, dojrzale, poprawnie z leką nutką elegancji, ale bez fajerwerków.
Yaya: (brak wyraźnych podstaw do wystawienia oceny)
-Ma jakąś dziwną łatwość w wygrywaniu pojedynków, niby nie czaruje a prawie zawsze je wygrywa, było to widoczne w meczu z Wisłą. Ze względu na przebieg meczu nie miał okazji udowodnić ze jest prawdziwą ostoją defensywy.
Pique: (brak podstaw do wystawienia oceny)
- Poprawnie po raz kolejny udowodnił ze pomimo młodego wieku gra pewnie, chociaż w tym meczu raczej nie był poddawany trudnej próbie.
Hleb - za krótko na boisku
Czy zgadzacie się z moją interpretacją ?