O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4194
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 104

Komentarze

1

1

Messi absolutnie nie ma po co zostawać. Ten sezon jest w plecy. Kolejny tez bo nikt druzyny nie wzmocni na tyle. Zwlaszcza w pomocy. Zaden Suarez czy inne pomysly tego nie zrobia. Nowy trener nawet geniusz tez niczego zmienic nie bedzie mogl. Ergo albo wygramy starszym Xavim, Iniestą, Busim, Msache, Rafinia i Suarezem albo ch*j. Zmiany w ataku tez dupy nam nie uratuja. A w obronie zostaniemy najprawdopodobniej z Alvesem starszym i gorszym jeszcze, moze Montoya i na pewno Douglasem.

Żadne z powyzszych nie wyczerpuje kryteriów od teraz to juz za chwile jedziemy ze wszystkimi. Zostanie w takiej sytuacji to bedzie wielkie poswiecenie siebie dla klubu. Bo nic za tym nie przemawia.

Dodajmy do tego ze za chwile ojciec Messiego moze trafic do pierdla. W hiszpanii. Jak bedzie w Anglii to juz nie bedzie takie latwe i oplacalne dla ludzi w madrycie. Moze odpuszcza w koncu nie bedzie bonusowej motywacji by go upierdolic.

Ergo Messi jest na wylocie niniejszym. Ale sytuacji fcb to nie zmieni na lepsze. Ot kasa pojdzie na stadion czyli do kolegow i znajomych krolika...

0

O żesz.

0

Żeby jeszcze ten Zubi był źródłem całego zła. Nic się nie zmieni.

31

Messi ma grypę żołądkową? Nie ma się co dziwić, bo jak patrzy na LE to rzygac się chce.

Zobacz wszystkie

31

Messi ma grypę żołądkową? Nie ma się co dziwić, bo jak patrzy na LE to rzygac się chce.

24

A potem sie dziwić ze Fabregas mowi z Barcelona to 10 graczy plus Messi. nie ma Messiego nie ma gry, i znowu jak trwoga to do boga.

20

Za Martino była przynajmniej jakaś taktyka.

6

"Wynik nie był sprawiedliwy, zasłużyliśmy na więcej. "

Co za człowiek. Koleś nie potrafi się przyznać, że jego zespół zagrał padakę? Ale nie, lepiej dalej brnąć w tą brednię i udawać, że wszystko jest ok. Lucho stworzył sobie swój własny tęczowy świat...

4

Żałuję, że Enrique zje*ał tak skład na GD, bo Real był do łyknięcia bez popitki. Skrócić im dystans i Penaldo i Bale zwyczajnie włączają tryb "niewidzialni". Obaj nie mają dryblingu. Grają na szybkość, siłowo, żeby je*nąć z dystansu, jak będzie okazja.

I ludzie mają czelność tego portugalskiego klauna porównywać do najlepszego w historii. Chociaż zauważyłem, że jest minimalna poprawa i nawet młodzi kibice zaczynają dostrzegać, że CR i jego brzydkie hat-tricki nie dają +100 do zajebistości i klasy. Zresztą one nie robią na ogarniętych kibicach żadnego wrażenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?