Od razu mówię, że tym, którzy podali swoje numery i są z plusa wyślę sms'a z wynikiem. :) Tylko, że mogę wysłać tylko numerom z plusa, ponieważ kończy mi się kasa na koncie, a do plusa mam darmowe. :) Artykuł świetny.
Od razu mówię, że tym, którzy podali swoje numery i są z plusa wyślę sms'a z wynikiem. :) Tylko, że mogę wysłać tylko numerom z plusa, ponieważ kończy mi się kasa na koncie, a do plusa mam darmowe. :) Artykuł świetny.
Komentarze
0
Od razu mówię, że tym, którzy podali swoje numery i są z plusa wyślę sms'a z wynikiem. :) Tylko, że mogę wysłać tylko numerom z plusa, ponieważ kończy mi się kasa na koncie, a do plusa mam darmowe. :) Artykuł świetny.
0
Od razu mówię, że tym, którzy podali swoje numery i są z plusa wyślę sms'a z wynikiem. :) Tylko, że mogę wysłać tylko numerom z plusa, ponieważ kończy mi się kasa na koncie, a do plusa mam darmowe. :) Artykuł świetny.