Laporta chce zarobić dając takie pieniądze za Ibrahimovica?
"A to czy wam się to podoba czy nie to wasza indywidualna sprawa, której nie musicie wygłaszać i najeżdżać na innych jeżeli mają inne zdanie"
Po to jest możliwość dodawania komentarzy po artukułem aby każdy mógł wyrazić własną opinię. Więc nie rozumiem jeśli mamy tu nie wygłaszać swoich indywidualnych opinii to co tu mamy pisać?
Eto'o powinien zostać. W przypadku wyjazdu Samu na PNA na jego ataku może grać Bojan który powinien dostać więcej szans w tym sezonie. Sprowadzić lewego obrońce i ewentualnie kogoś na lewe skrzydło. I pochytane...
Komentarze
0
cosm1c raver
Poprostu nie rozumiem czemu wszyscy ganią Eto'o. Aha zapomniałem, że prawdziwy napastnik powinien strzelać po 40-50 bramek na sezon.;/
0
Dani Alves_FCB
Laporta chce zarobić dając takie pieniądze za Ibrahimovica?
"A to czy wam się to podoba czy nie to wasza indywidualna sprawa, której nie musicie wygłaszać i najeżdżać na innych jeżeli mają inne zdanie"
Po to jest możliwość dodawania komentarzy po artukułem aby każdy mógł wyrazić własną opinię. Więc nie rozumiem jeśli mamy tu nie wygłaszać swoich indywidualnych opinii to co tu mamy pisać?
0
Oby ten wielki Ibra tylko was nie rozczarował. ;/ Coś czuje, że po kilku meczach będzie płacz i zgrzytanie zębów.! Eto'o powinien zostać.!
0
Eto'o powinien zostać. W przypadku wyjazdu Samu na PNA na jego ataku może grać Bojan który powinien dostać więcej szans w tym sezonie. Sprowadzić lewego obrońce i ewentualnie kogoś na lewe skrzydło. I pochytane...
0
Taa jasne... Za niedługo napiszą że po bardzo udanym sezonie z drużyną Barcelony Pep odchodzi. Też uwierzycie? xP
0
Ten Seluk ma racje! To bym się uśmiał jakby Toure odszedł.! Akurat jego powinniśmy trzymać w sejfie :P
0
Eto'o rulezzz.!xD Najlepszy...! ;)
0
Fabregas TAK.! Benzema niekoniecznie.!
0
Eee tam pomarzyć może.! xD
0
Hah ale Yayo ich powoził w polu karnym xP Jak dla mnie to średni mecz w wykonaniu Barcy, troche mnie Alves zawiódł.!