0

To już pewne, że mecz z Valencia w niedziele ? Bardzo pasowała by mi ta opcja :P .

0

Pep mógłbym z nim pogadać normalnie, ale znając Zlatana to pewnie w tym czasie stał na spalonym :].

0

Jak to nie znam polskich zawodników !! Co za żal !!!!!!!111!!!! Niech go sprzedają jak najszybciej, wstyd mieć takiego zawodnika w Barcelonie. :]

0

2:2 ? ?

0

1 kwietnia już chyba był ;).

0

Xavi na LM już powinien być ?

0

El resto de la alineación del Barcelona será: Valdés; Alves, Milito, Piqué, Maxwell; Keita, Busquets, Touré; Pedro, Ibrahimovic y Messi

0

Deportivo 2, dobrze bo teraz nie będzie dogrywki przynajmniej.

0

hahaha Dima man of the match :D .

0



*

Dodano: 2009-12-21 18:14:33, autor: gostek15 Moderacja

Chodziło mi o coś innego. Z tego co wyczytałem niektórzy w komentarzach pisali że na livescore jest 44 min a wynik jest z 24 bo bodajże taka była w transmisji. Więc napisałem że to bzdura. Bo jeśli by pisało że 44 to znaczy że mieliby dane z takiej minuty.

-------------------------------

Ale ty bzdury piszesz, często spotyka się takie sytuacje np. na livesports.pl, że mecz się opóźnia, a tam rusza czas z automatu tak jak był zaplanowany, właśnie często w takich spotkaniach mało oficjalnych. Więc jeśli nie jesteś w temacie to nie pisz...

0

Na Bet365 jest taki sam czas jak na stream'ach. Tak więc wszystko jest w porządku.

0

VFB !!!

0

autor: Henry1991 Moderacja

Nie bój żaby Pep, kibice są z Tobą :) Trzymam kciuki mocno za chłopaków !

Ale tylko do pierwszej straconej bramki :D .

0

Atak: Iniesta - Henry - Messi !

0

Ibra na ławce !

0

"Se intuye agua. Sigue el día gris en Barcelona. Las previsiones apuntan a que habrá lluvia en el inicio del partido, Ayer, Pep Guardiola dejó claro que ni el tiempo ni nada, como las posibles ausencias de Ibra o Messi son excusas: "Paraguas porque será un partido atractivo para el espectador", decía Pep."

Co to dokładnie znaczy ?

Wiem jedynie, że nie powinno padać.

0

@Mejor

Ale także nie na sprzedaż :/ .

0

Evans do Barcy ? chyba szatnie sprzątać ....

0

Ale ja go nie chcę .....

0



*

Dodano: 2009-07-26 15:28:18, autor: ronir Moderacja

tak sie zpytam na tenamt nr na koszulce czy sa przypadkowe czy jest to jakies odzwierciedlenie przyszlosci ze np dos santos z 8 to porownanie do iniesty?? jak myslicie??

.... n/c

0

Ale Rochina go zrobił ! :d

0

Jeffren z 17 !! 23 Espasandin .

0

Czemu nei ma Jeffrena w pierwszym ... :/

0

Czemu nei ma Jeffrena w pierwszym ... :/

0

@ Preza ale Thiago już debiutował w pierwszej drużynie, a to o czymś świadczy .

Co do Jeffren to podpisuje się pod twoim słowami, zdecydowanie powinien dostawać więcej szans, bo zawsze gdy grał tworzył spore zamieszanie na skrzydle .

0

Co sie dzieje z Thiago ?

0

@Henry1991 - się nie rozpłacz ...

@masq myślisz, że Ibra będzie wpadał w ramiona Pep'a ?

0

@ masq

A może to my kibice go nie doceniamy . Gościu strzela 34 bramki w sezonie, a prezes na to: "Nic się nie stanie, jeśli Eto'o zostanie", no ku@$% gadka jakby on u nas szatnie sprzątał ....

0

@ masq

jesteś w redakcji, a piszesz jak gość, który zaczął kibicować Barcy co najwyżej w grudniu ubiegłego roku.

Powiem szczerze wstyd mi za Laportę, bo tak klub nie powinien się rozstawać z jednym z najlepszych zawodników w ostatnich latach w naszej drużynie. Przypomnę tylko, że to klub nie chcę Eto'o, a nie na odwrót. Ale dobra, żeby ten Ibra nam jeszcze dupą nie wyszedł ...

0

uważajcie bo wam żyłka pęknie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?