hanysbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już pewne, że mecz z Valencia w niedziele ? Bardzo pasowała by mi ta opcja :P .
0
Pep mógłbym z nim pogadać normalnie, ale znając Zlatana to pewnie w tym czasie stał na spalonym :].
0
Jak to nie znam polskich zawodników !! Co za żal !!!!!!!111!!!! Niech go sprzedają jak najszybciej, wstyd mieć takiego zawodnika w Barcelonie. :]
0
2:2 ? ?
0
1 kwietnia już chyba był ;).
0
Xavi na LM już powinien być ?
0
El resto de la alineación del Barcelona será: Valdés; Alves, Milito, Piqué, Maxwell; Keita, Busquets, Touré; Pedro, Ibrahimovic y Messi
0
Deportivo 2, dobrze bo teraz nie będzie dogrywki przynajmniej.
0
hahaha Dima man of the match :D .
0
*
Dodano: 2009-12-21 18:14:33, autor: gostek15 Moderacja
Chodziło mi o coś innego. Z tego co wyczytałem niektórzy w komentarzach pisali że na livescore jest 44 min a wynik jest z 24 bo bodajże taka była w transmisji. Więc napisałem że to bzdura. Bo jeśli by pisało że 44 to znaczy że mieliby dane z takiej minuty.
-------------------------------
Ale ty bzdury piszesz, często spotyka się takie sytuacje np. na livesports.pl, że mecz się opóźnia, a tam rusza czas z automatu tak jak był zaplanowany, właśnie często w takich spotkaniach mało oficjalnych. Więc jeśli nie jesteś w temacie to nie pisz...
0
Na Bet365 jest taki sam czas jak na stream'ach. Tak więc wszystko jest w porządku.
0
VFB !!!
0
autor: Henry1991 Moderacja
Nie bój żaby Pep, kibice są z Tobą :) Trzymam kciuki mocno za chłopaków !
Ale tylko do pierwszej straconej bramki :D .
0
Atak: Iniesta - Henry - Messi !
0
Ibra na ławce !
0
"Se intuye agua. Sigue el día gris en Barcelona. Las previsiones apuntan a que habrá lluvia en el inicio del partido, Ayer, Pep Guardiola dejó claro que ni el tiempo ni nada, como las posibles ausencias de Ibra o Messi son excusas: "Paraguas porque será un partido atractivo para el espectador", decía Pep."
Co to dokładnie znaczy ?
Wiem jedynie, że nie powinno padać.
0
@Mejor
Ale także nie na sprzedaż :/ .
0
Evans do Barcy ? chyba szatnie sprzątać ....
0
Ale ja go nie chcę .....
0
*
Dodano: 2009-07-26 15:28:18, autor: ronir Moderacja
tak sie zpytam na tenamt nr na koszulce czy sa przypadkowe czy jest to jakies odzwierciedlenie przyszlosci ze np dos santos z 8 to porownanie do iniesty?? jak myslicie??
.... n/c
0
Ale Rochina go zrobił ! :d
0
Jeffren z 17 !! 23 Espasandin .
0
Czemu nei ma Jeffrena w pierwszym ... :/
0
Czemu nei ma Jeffrena w pierwszym ... :/
0
@ Preza ale Thiago już debiutował w pierwszej drużynie, a to o czymś świadczy .
Co do Jeffren to podpisuje się pod twoim słowami, zdecydowanie powinien dostawać więcej szans, bo zawsze gdy grał tworzył spore zamieszanie na skrzydle .
0
Co sie dzieje z Thiago ?
0
@Henry1991 - się nie rozpłacz ...
@masq myślisz, że Ibra będzie wpadał w ramiona Pep'a ?
0
@ masq
A może to my kibice go nie doceniamy . Gościu strzela 34 bramki w sezonie, a prezes na to: "Nic się nie stanie, jeśli Eto'o zostanie", no ku@$% gadka jakby on u nas szatnie sprzątał ....
0
@ masq
jesteś w redakcji, a piszesz jak gość, który zaczął kibicować Barcy co najwyżej w grudniu ubiegłego roku.
Powiem szczerze wstyd mi za Laportę, bo tak klub nie powinien się rozstawać z jednym z najlepszych zawodników w ostatnich latach w naszej drużynie. Przypomnę tylko, że to klub nie chcę Eto'o, a nie na odwrót. Ale dobra, żeby ten Ibra nam jeszcze dupą nie wyszedł ...
0
uważajcie bo wam żyłka pęknie ...