0

ciekawe co by zobił jakby np rEAL chciał dać za niego 250mln:P

0

Xaviemu sie należy za te wszystkie lata gry na wysokim poziomie

0

za takiego piłkarza 20 mln kpina a za takie ścierwo z portugali dali ponad 90mln śmiech na sali

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?