0

no co ty nie powiesz idz do messiegi ignoranta ktory ma gdzies kibicow

0

0

0

0

gdyby nie przekupstwo sedziow barcelona przez ostatnie 6 lat nie zdobylaby nic

0

0

0

0

0

0

tak już nie pamiętacie jak barca w jednym z polfinalow ligi mistrzow gdzie sedzia pokazal drugi zolty kartonik jednemu z waszych a nie wyrzucil go z boiska

0

real przynajmniej gra uczciwiei nie symuluje jak barca lekko ktoś ich dotknie i placza a sami kopia wszystkich

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?