hagen86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby wracał jak najszybciej do zdrowia.
P.S
Wie ktoś może skąd można pobrać całe mecze z sezonu 05/06 aresnal vs real, juve vs villarreal ?
0
czarna wołga, dobrze prawisz,
Jednak zarząd z uwagi na wyniki powinien z grzeczności, choć wiem że w życiu nie ma lekko ;] coś zaproponować, nie mówię tu o podwyżce 100 czy 200 % ale coś mogliby zrobić.
0
Wracaj szybko do zdrowia, grałeś pierwsze skrzypce w obronie przez pewnie okres, mi się wydaje że przez ten długi czas na pewno nie zapomniał jak się gra w piłkę na światowym poziomie, kwestia czasu aż się odbuduje, grunt że się nie załamuje.
0
ja obstawiam, ze zagra Maxwell na lewej
0
kogoś tam zjadłeś Slimaak ;]
0
teraz musi pokombinować jak te wszystkie fury i telefony przetransportować do Mediolanu ;]
Dzięki za wszystko E2 !
0
na chwile obecną prowadzą, oddano na nie 94% głosów. :D
0
co to się porobiło z tymi cenami zawodników, jak przychodził do nas R10 Barca dała za niego coś koło 32 baniek, a wtedy był najlepszy na świecie według mnie, a teraz takie pieniądze idą a na pewno nie są tego warte
0
za ile Barca go sprowadziła z Arsenalu? Bo już nie pamiętam, 15 ?
0
Ibra na pewno chciałby do nas dojść, lecz na pewno obiło mu się o uszy to i owo o kodeksie naszego trenera, a Ibra z charakteru jest trochę ciężki do ogarnięcia, niby profesjonalista.
0
już rok temu miałem się zapisać, teraz na pewno to zrobię ;]
0
akurat słowa tego pana mnie najmniej interesują
0
ojej, szkoda że keita nie gra w pierwszym od początku ;[
0
fakt, plik - http://rapidshare.com/files/236799716/20090523_ 2317_-_BAR__258__A_TV_-_EL_POST-PARTIT.zip.html
nie działa, nie da rady rozpakować całości, jeśli jest możliwe proszę o ponowne właściwe wstawienie tej części.
0
W Rzymie będzie problem z bokami obfony jednak nie teraz jest czas na myślenie o tym !! :D BARCA!
0
Cos pięknego DO RZYMU !
0
super, wielkie dzięki za brameczki ;D
0
gilbert3 ma rację. Co wy tak z tym PEPE
0
a tak z innej beczki, czemu na stronie realu dali w logo zdjęcie Iniesty w ich koszulce?
0
Ten Boumsong coś zaszczane ma oczka ;>
0
jakby Pinto ;p
0
No Iniesta po kontuzji prezentuje dobrą formę ;]
0
co ty gadasz ciusek, że E2 nie ma motywacji do gry, w każdym meczu stara sie władować maksymalną ilość bramek, i tylko dzięki jego motywacji został w klubie na ten sezon. Napewno akurat miał zły dzień na trenie ;];]
0
C+S 2 woli pokazać Girondins Bordeaux - Paris SG NC ;-/
0
coś pięknego ;]
0
Nie ma takiej opcji aby odszedł, wydaje mi się że sam tego kategorycznie nie chce, chce tu grać i wygrywać, no a zarząd to z pewnością chce z nim wiązać przyszłość :) Ale jak tak dalej dobrze będzie grał to w wakacje szykuje się renegocjacja kontraktu ;];]
0
dobre losowanie, mniej stresowe aniżeli przyszło by nam grać z interem czy Chelsea, bardzo interesujące inne mecze, co za tym idzie Barcy raczej na pewno nie pokażą w TVP, pozostaje onet tv
0
dzięki atk za zobrazowanie tego czarno na białym, mamy teoretycznie najsłabszego rywala, już się nie mogę doczekać tych pojedynków
Visca el Barca!
0
bexley, twój komentarz można rozumieć dwuznacznie ;D
0
nie potrzebny, nie ma co sobie zawracać głowy, niech idzie do Realu razem z Beznemą