gut
Dołączył/a: marzec 2012
Gdynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lionel Messi to ten czarny na obrazku, chyba.
0
To będzie zacięty pojedynek, ale myślę, że jutro Barca wygra 3:1
0
Ànims, Abidal!
0
Messi strzelił.
0
Zawodnikiem meczu był Messi.
0
Trochę niesprawiedliwa ocena dla D. Alvesa. Nie grał dobrze, ale powinno być trochę wyżej. Chociaż 4.
0
40% przewagi Barcelony w posiadaniu piłki!!!!!!!
0
Kolejny piękny hat - trick Messiego.
3 gole - Messi
1 gol - Tello
1 gol - Xavi
0
Bardzo ładnie grał głową.
0
Warto oglądnąć.
0
Messi jest nie do pobicia. Barca mistrzostwa w tym sezonie raczej nie zdobędzie, ale Messi i tak jest lepszy od Ronaldo.
W sumie Argentyńczyk zdobył: 30 goli w lidze, 12 w Lidze Mistrzów, 2 w Pucharze Króla, 3 w Superpucharze Hiszpanii, 1 w Superpucharze Europy i 2 podczas Klubowych Mistrzostw Świata. Mało???????????
0
bardzo dobre spotkanie Leo Messiego ( 2 gole ). Brakowało trochę szczęścia w końcówce.
0
Tello może być następcą Messiego lub Pedro.
0
Szkoda, mielibyśmy dobrą obronę.