Busi jest najlepszym DM ale tylko i jedynie dla barcy. W żadnym innym zespole się nie sprawdzi więc nie mówmy że jest jakimś najcudowniejszym DM, bo jak wiadomo najlepszym DM jest Mascherano
20 mln euro -_- i Hummels w United (kluczowy gracz reprezentacji Niemiec , Borussi , doświadczony , 25 latek , ograny w lidze mistrzów ) = 20 mln euro Mathieu ( brak ogrania w LM i reprezentacji , rudy ;) , 30 latek , średnia jakość ) eh . Zubi , dlaczego ?
Messi zaczął grać? 95 % meczu to dreptanie po boisku, zmarnował 2/3 setki, niewidoczny, brak chęci, jak widziałem że jest 5 m od piłki i nie zakłada presingu a Alexis biegnie od pola karnego i atakuje zawodnika to... (Ładniej) zastanawiałem się co Messi robi na boisku. Jedyny plus - wykorzystanie wolnego.
Komentarze
0
Jeb jeb jeb jeb ! Kto chce jeszcze żółtą ? :)
0
Busi jest najlepszym DM ale tylko i jedynie dla barcy. W żadnym innym zespole się nie sprawdzi więc nie mówmy że jest jakimś najcudowniejszym DM, bo jak wiadomo najlepszym DM jest Mascherano
0
Real wychował również Eto'o chciałbym przypomnieć :)
1
Stadiony świata xd
0
Neymar i Messi ...
7
20 mln euro -_- i Hummels w United (kluczowy gracz reprezentacji Niemiec , Borussi , doświadczony , 25 latek , ograny w lidze mistrzów ) = 20 mln euro Mathieu ( brak ogrania w LM i reprezentacji , rudy ;) , 30 latek , średnia jakość ) eh . Zubi , dlaczego ?
3
Bardzo trafne spostrzeżenie. Wszędzie Messi tylko na boisku go brak.
1
Messi zaczął grać? 95 % meczu to dreptanie po boisku, zmarnował 2/3 setki, niewidoczny, brak chęci, jak widziałem że jest 5 m od piłki i nie zakłada presingu a Alexis biegnie od pola karnego i atakuje zawodnika to... (Ładniej) zastanawiałem się co Messi robi na boisku. Jedyny plus - wykorzystanie wolnego.
1
Stadiony świata xd
1
Strzał - cudo ! Szkoda że nie wpadło bo byłby gol kolejki.