gugi0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Minsk maz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Drodzy znawcy języka polskiego od kilku lat forma pisze jest jak najbardziej poprawna zapraszam do lektury nowego słownika zamiast od razu poprawiać
0
1
1
0
Skład jest fajny tylko brak Busiego lekko martwi, ważne aby dziś zdobyć 3 punkty
2
Z tym pomaganiem w zdobyciu pichichi to dla mnie żadna rewelacja pamietam czasy gdy w Barcy na siłe starano się grać do Messiego. Moim zdaniem nie istotne kto zdobywa bramki ważne aby był duch drużyny i niesamowita chemia między naszymi zawodnikami a wyniki, trofea i nagrody z pewnością się pojawią.
2
Bądźmy realni to nie fifa tu się wszystkiego nie da wygrać ale miło by było
2
cieszy dobra postawa w pucharach ekip z La Liga co obala mit że w Hiszpanii jest tylko Real i Barca a reszta to słabeusze
3
efekt mojej nudy
popisy taneczne Neymara jakoś może nie powala ale uśmiech na twarzy gwarantowany a do tego jeszcze i nożka zaczyna chodzić :P
0
1
Komentarz usunięty
0
1
0
nasi trzej muszkieterowie w akcji pozostaje czekac na bamke neymara
0
ten karny strasznie pechowy alba juz mial pilke i stracił rownowage a bramka messiego kosmiczna podobna do wolnego z pucharu
0
Torres dał Atletico 3 pkt trochę szkoda bo można by im odskoczyc w razie wygranej.
Trzeba liczyć na MSN
poniżej link do mojej kompilacji o naszych Trzech Muszkieterach
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
zwykle tu ogladam i jest ok
0
moja pierwsza krótka kompilacja o naszych trzech muszkieterach
1
Atmosfera atmosferą, mam nadzieje że Krychowiak wróci do zdrowia i zagra bo bez niego Sevilla duzo traci.
Tu wrzucam krótką kompilację o naszych trzech muszkierach MSN
w finale mam nadzieje że zagrają od pierwszej minuty
11
az sie lezka kreci w oku
0
nasi trzej muszkieterowie
0
do SIMONZAOOO zmienil TOURE bo on ma zólta prawdopodobnie dlatego
0
2005- Juventus
2006- Arsenal
2007- Bayern
2008- Roma
2009- Liverpool
2010- Lyon
to pogromcy madrytu z 1/8 :)
0
Real Madryt wielki klub
1/8 aż po grób !!
:)
0
wynik korzystny i to sie liczy rewanz u siebie wiec nie ma co plakac na jedyne usprawiedliwienie dodam ze murawa byla fatalna jedzili jak na lyzwach
0
nie wiem czemu uwazacie ze LYON nie da rady, polecam obejrzec skroty meczu i dopiero oceniac
PS Cesar Delgado zagral fantastycznie
0
co tu mowic xavi ma juz 30 ile jeszcze pogra na najwyzszym poziomie ?? tego nie wiemy, jak bedzie z kontuzjami ?? nie wiadomo. Fabregas na pewno sie przyda rok aklimatyzacji choc wiem ze piszecie ze ma DNA Barcy nie przecze ale Barca gra nieziemski futbol i sadze ze bedzie musial na miejsce w kadrze zapracowac ciezko.
Oby do nas trafił co do spadku formy z wiekiem macie przykład Henia...
0
mi nie pasuje to ze ma pretensje do Laporty a tak na prawde w ogromnej mierze to dzieki niemu barca jest na szczycie tak samo jak z krytyką Tixiego ... kazdy pamieta gdy sciagnął Roniego do klubu a Real Beckhama jakie dalo efekty wszyscy wiemy, to tak jakby krytykowac kogos za sukces...
0
Droga przez mękę ale za to zakonczona pomyślnie bardzo cenne 3 pkt
super postawa Pedro ma talent do zdobywania goli, troszke rytmu Ibrze brakuje ale to kwestia czasu na prawde trzeba pochwalic sporting zagrali bardzo dobry mecz.
0
100 lat i kolejnych sukcesów :)