3

Drodzy znawcy języka polskiego od kilku lat forma pisze jest jak najbardziej poprawna zapraszam do lektury nowego słownika zamiast od razu poprawiać

0

popisy taneczne Neymara widać jego ducha sambyy

1

mój krótki filmik o popisach tanecznych Neymara na rozluźnienie przed meczem

1

na rozluźnienie przed meczem moja krótka kompilacja o popisach tanecznych Neymara zachęcam do oglądania i mam nadzieje że poprawi wam humorek z rana.

0

Skład jest fajny tylko brak Busiego lekko martwi, ważne aby dziś zdobyć 3 punkty

2

Z tym pomaganiem w zdobyciu pichichi to dla mnie żadna rewelacja pamietam czasy gdy w Barcy na siłe starano się grać do Messiego. Moim zdaniem nie istotne kto zdobywa bramki ważne aby był duch drużyny i niesamowita chemia między naszymi zawodnikami a wyniki, trofea i nagrody z pewnością się pojawią.

2

Bądźmy realni to nie fifa tu się wszystkiego nie da wygrać ale miło by było

2

cieszy dobra postawa w pucharach ekip z La Liga co obala mit że w Hiszpanii jest tylko Real i Barca a reszta to słabeusze

3

efekt mojej nudy


popisy taneczne Neymara jakoś może nie powala ale uśmiech na twarzy gwarantowany a do tego jeszcze i nożka zaczyna chodzić :P

0

1

Komentarz usunięty

0

krótka kompilacja o Trzech Muszkieterach - MSN

1

krotka kompilacja o naszych trzech muszkieterach mojego autorstwa

0

kompilacja o MNS
nasi trzej muszkieterowie w akcji pozostaje czekac na bamke neymara

0

ten karny strasznie pechowy alba juz mial pilke i stracił rownowage a bramka messiego kosmiczna podobna do wolnego z pucharu

0

Torres dał Atletico 3 pkt trochę szkoda bo można by im odskoczyc w razie wygranej.
Trzeba liczyć na MSN
poniżej link do mojej kompilacji o naszych Trzech Muszkieterach

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
zwykle tu ogladam i jest ok

0


moja pierwsza krótka kompilacja o naszych trzech muszkieterach

1

Atmosfera atmosferą, mam nadzieje że Krychowiak wróci do zdrowia i zagra bo bez niego Sevilla duzo traci.
Tu wrzucam krótką kompilację o naszych trzech muszkierach MSN


w finale mam nadzieje że zagrają od pierwszej minuty

11

az sie lezka kreci w oku

0


nasi trzej muszkieterowie

0

do SIMONZAOOO zmienil TOURE bo on ma zólta prawdopodobnie dlatego

0

2005- Juventus

2006- Arsenal

2007- Bayern

2008- Roma

2009- Liverpool

2010- Lyon

to pogromcy madrytu z 1/8 :)

0

Real Madryt wielki klub

1/8 aż po grób !!

:)

0

wynik korzystny i to sie liczy rewanz u siebie wiec nie ma co plakac na jedyne usprawiedliwienie dodam ze murawa byla fatalna jedzili jak na lyzwach

0

nie wiem czemu uwazacie ze LYON nie da rady, polecam obejrzec skroty meczu i dopiero oceniac

PS Cesar Delgado zagral fantastycznie

0

co tu mowic xavi ma juz 30 ile jeszcze pogra na najwyzszym poziomie ?? tego nie wiemy, jak bedzie z kontuzjami ?? nie wiadomo. Fabregas na pewno sie przyda rok aklimatyzacji choc wiem ze piszecie ze ma DNA Barcy nie przecze ale Barca gra nieziemski futbol i sadze ze bedzie musial na miejsce w kadrze zapracowac ciezko.

Oby do nas trafił co do spadku formy z wiekiem macie przykład Henia...

0

mi nie pasuje to ze ma pretensje do Laporty a tak na prawde w ogromnej mierze to dzieki niemu barca jest na szczycie tak samo jak z krytyką Tixiego ... kazdy pamieta gdy sciagnął Roniego do klubu a Real Beckhama jakie dalo efekty wszyscy wiemy, to tak jakby krytykowac kogos za sukces...

0

Droga przez mękę ale za to zakonczona pomyślnie bardzo cenne 3 pkt

super postawa Pedro ma talent do zdobywania goli, troszke rytmu Ibrze brakuje ale to kwestia czasu na prawde trzeba pochwalic sporting zagrali bardzo dobry mecz.

0

100 lat i kolejnych sukcesów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?