guardiola86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lukaas67
Valdes jest zajebisty. Lepszego do bramki nie znajdziemy! Może i Valdes przegiął z tymi rządaniami ale ostatecznie tyle nie dostał. A że teraz zarabia wiecej to dobrze bo jego stary kontrakt był nie za ciekawy
Eto'o i tak zarabiał do tej pory sporo kasy wiec bo cholere chciał więcej. To uważasz że miałby dostać więcej kasy niż Messi, bo na to wychodzi
0
lukaas67
Zobaczymy ile Eto'o strzeli w Serie A cwaniaczku
Co jak co ale sztuką jest strzelać w lidze włoskiej. Bo dopiero tam poznaje się klase napastnika
0
Eto'o jest najwidoczniej niepotrzebny Guardiolii i widocznie uważa że z Ibry bedzie większy pożytek. Zgadzam się z tym w 100%
Eto'o miał szanse zostać ale mu nie pasował kontrakt jaki mu Barca zaproponowała. Wciąż mu mało i chciał więcej. A jego kontrakt był i tak jeden z lepszych! Właśnie tym pokazał co woli bardziej BARCE czy kase. Zawsze był i będzie pazerny na siano! Więc niech wypier...
Pyrzo_Barca
A skoro jest to taki Twój idol to pograj sobie w FM bo tam będziesz mógł go mieć w składzie:D I skoro go tak uwielbiasz to zastanów sie na zmiana też klubu, tam gzie Twój idol tam i Ty! Taka propozycja! Albo i zatrudnij się jako jego osobisty masażysta i będziesz mu za free dobrze robić:)))
0
Laporta daje tylko 40baniek i pozbywa sie problemu jakim jest Etoo. Kontraktu nie chciał podpisac na takich warunkach jakich chciała barca. Akcje marnował na zawołanie. I teraz chce jeszcze kasy za to że chcą go sprzedać. Załosnie - wciąż mu mało i mało
0
W końcu będzie nowy napastnik. Pozbywamy się tego naciągacza który rząda od klubu tylko kasy!! Za odejście, bo za nowy kontrakt by chciał od zaje... kasy
0
Etoo jeszcze wyciagnie kase od klubu za odejscie! Kasa kasa i tylko kasa. Aby na szkode klubu działa wiec niech wypierd...
0
jak zwykle Gwazda olewa całą sprawe. Niech się koleś zdecyduje na coś. Barca go nie chce, a jak postanowi się nigdzie nie ruszać i nie przedłużyć kontraktu to proponuje żeby cały sezon pokisił się w rezerwach z małolatami:D
0
szkoda wydać te 80baniek na riberego
0
o jak będzie okazja to Etoo sprzedać za 25-30baniek! Bo on jeszcze nas z torbami puści i nic nie dostaniemy albo zarząda sobie tyle kasy za kontrakt że glowa boli! Więc licze na rozwagę zarządu:)
0
FCB-kat
jeśli uważasz ze Etoo jest lepszy od Villi lub Zlatana to chyba nie wiesz co mówisz. Oni nie marnują tyle okazji co nasza "gwiazda"! Villa grając w tym sezonie w FCB strzeliłby z 40 brameczek. A co do Zlatana to jest sztuka tyle strzelać bramek w serie A jak on to robi! Jakby nie patrzeć to tam się poznaje dobrego napastnika w tak defensywnej lidze
0
i dlatego Silva jest lepszym rozwiazaniem!!! Młodszy, dobry technicznie i wie ci to liga hiszpanska
0
Valdes też pokazał klase!!
0
na tym zdjęciu już widać że ten pajac boiskowy ryczy!!!
A najbardziej mnie wku... ta ruda świnia Scholes za ten faul rozpaczy na Sergio. Powinien wylecieć na zbity pysk z tego boiska!!
0
zagraliśmy zaje... w obronie!! Busquets zagrała jak kiedyś sam Guardiola, czyścił wszystko co było na jego drodze