2 października 2010, 17:38
0
BAN
2 października 2010, 17:10
20 sierpnia 2010, 18:14
Rosellem*
hej a tak troszeczke na inny temat czy widzicie podobieństwo pomiędzy Rosselem a Mascherano??
20 sierpnia 2010, 17:56
Rafalx160 polejcie mu :D dobrze gada:D
4 maja 2009, 12:03
nie wiem czy pamietacie ale w zwycieskim sezonie Barcy w LM Rijkard mial podobny problem ze środkowym obrońcą i wtedy na srodku zagral Motta.Tylko nie pamietam z kim grali, pamieta ktos moze?Benfica??
22 lipca 2009, 15:38
z Ajaxu przeszedl do Juve jakbys nie wiedzial zielony..dopiero pozniej do Interu
9 marca 2009, 15:38
he,j mam pytanie ile jeszcze Abidal bedzie pauzowal??
17 maja 2009, 20:29
wydaje mi sie ze graja na eto'o zeby strzelil jak najwiecej jak tak dalej pojdzie to ani pichichi nie bedzie ani pobitego rekordu
9 marca 2009, 15:43
ej wiecie kiedy jest final Copa del Rey??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
BAN
0
Rosellem*
0
hej a tak troszeczke na inny temat czy widzicie podobieństwo pomiędzy Rosselem a Mascherano??
0
Rafalx160
polejcie mu :D dobrze gada:D
0
nie wiem czy pamietacie ale w zwycieskim sezonie Barcy w LM Rijkard mial podobny problem ze środkowym obrońcą i wtedy na srodku zagral Motta.Tylko nie pamietam z kim grali, pamieta ktos moze?Benfica??
0
z Ajaxu przeszedl do Juve jakbys nie wiedzial zielony..dopiero pozniej do Interu
0
he,j mam pytanie ile jeszcze Abidal bedzie pauzowal??
0
wydaje mi sie ze graja na eto'o zeby strzelil jak najwiecej jak tak dalej pojdzie to ani pichichi nie bedzie ani pobitego rekordu
0
ej wiecie kiedy jest final Copa del Rey??