grzesiekbarca
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha, masakra... co za ludzie
0
Haha, gimbazja mnie pojechali, zobaczycie ze nic z tego chlopa nie bedzie... jak to sie mowi "statysta"
0
Nie ma co sie oszukiwac ale Rakitic jest za slaby na poziom Barcelony, nie ta klasa. Niestety nie mamy blyszczacych pomocnikow... dobrze ze Messi - Neymar graja i mamy solidna linie obrony. Pomocnicy w tym sezonie nie istnieja a w szczegolnosci Rakitic - poziom Sevilli
1
Bo jest za slaby na Barcelone
0
100% racji, i mam nadzieje ze Barca stanie się silniejsza przez ten zakaz!!!
0
Pierdolisz PAN, jemu juz nie łac!!!
0
To co pisalem jak zobaczyłem skład, brawo LE potrzebna nam rewolucja a dzisiejszym skladem bardzo mnie zaskoczyles jak i chyba większość czytelników tej strony.
Vamos Barca!!!
0
Masakraaa - brawo LE bardzo odwaznie i to mi sie podoba!!!
Vamos Barca!
0
bardzo dobra ocena Pedro!!!!!
0
Szczerze bardzo bym nie chciał zeby Messi odchodzil ale to chyba dla niego była by najlepszą decyzja...
A i u nas by się trochę pozmienialo... Zmiany nie są takie całkiem zle.
Może nowy lider by się pokazał może nowe rozwiązania taktyczne itd itp
0
Juanfran nie za bardzo lepiej budować skład na młodych zawodnikach, ale reszta 100% racji Manchester tez region Hiszpanii ;)
0
Citko był lepszy
0
Masz racje całkowita. Dla mnie to jest nie tylko pilkarz
1
To jest prawda a nie banał.
0
a Wenger do nas!!!!!
0
Szery serio masz cos z deklem, malo rozumiesz
0
Bardzo lubię Ronaldinho ale nie zgodzą się z toba... Messi bije ich wszystkich na glowe
0
Haha szanuje oby dwoje ale Messi... nie ma na niego bata. Nikt nie moze mu dorownac, nikt czy R10 czy CR7 czy Neymar. Lio jest najlepszym pilkarzem wszechczasow nawet Pele czy Maradona nie byli tak mocni jak Lio
2
Kazdy widzi to co chce - masz kompleks to widzisz ze wszyscy obrazaja Krystyne. Sama prawda :)
Ja mam wyjebane na takie komentarze tobie tez tak radze
0
Busi powinien zapierdalac żeby tamten poziom wrocil,
Pewnie błąd w tlumaczeniu bo ni wierze ze cos takiego palnal - ewentualnie chce wyleciec po sezonie, ja bym tak zrobił gdyby mój zawodnik tak powiedzial
0
Ciii bo jeszcze ktoś z Arsenalu przeczyta komentarze i nikogo nie kupią...
Alves wart tych pieniędzy jest przecież!
0
Panowie dla mnie najlepszym ustawieniem na ta chwile to 3-4-2 plus Messi grajacy gdzie chce (trzeba mu przyznac ze trener nie musi go ustawiac)
Bramkarz
Bartra Pique Matieu
Pedro (jako pomocnik dalby wiecej niz napastnik) Masche Intiesta Alba
Suarez Neymar
No i gdzies biegajacy (stojacy Messi)
Ide na trenera :)
0
Jestem za!!! ;)
4
Nie badz ignorantem, to jest pieke te wszystkie gesty... bez tego zycie by bylo bardzo mechaniczne...
0
W życiu nigdy... Alexis drybluje, drybluje, drybluje iii nic z tego nie ma
0
I dobrze wg mojej opinii nie jest to zawodnik pokroju Messiego czy Neymara, Pedro - nasz wychowanek tez go przerasta...
Takze plakac nie bede za Alexisem
6
Co sie dzieje? Ja tego nie ogarniam... Wystarczy ze Barca przegra kilka meczy i chcecie caly sklad wymieniac. Malo tego Messiemu i Tacie tez sie oberwalo... Sprzedac Messiego? Prosze was... Bez niego nie bedzie juz takich wynikow...
1
Zgadzam sie w 100 procentach z przedmowca, Messi najlepszy gracz w historii footballu zasluguje na szczegolne traktowanie... powinien dostac podwyzke jezeli tego zada mimo nienajlepszych wynikow w grze... to jest nasza ikona - bez niego Barcelona nie bedzie sie liczyc w taki sposob jak jest teraz postrzegana
0
Niektorzy tego nie rozumieja :)Miala byc odp na poprzedni komentarz
0
Szacunek dla przeciwnika, tym razem byli lepsi... a co cieszy najbardziej juz nie tylko spotkania z Realem beda ciezkie w lidze ale rowniez z Atletico!
Mam nadzieje na wygrana w najblizszym meczu!!!