Ehh co prawda to prawda, Ronaldinho by powiedział że jak sie czuje dotyk obrońcy na plecach to znaczy że sobie nie radzi, Neymar tak powiedzieć nie może bo do dotyku nawet nie dojdzie. Alba też się ostatnio popisywał w tym fachu... piłkarze których tak cenie odpier**** po całości jak małe dziewczynki,szkoda.
Nie ma to jak krytykować bardzo dobry wywiad,przecież nie powie że jest słabszy od Lucho,dlatego jasno powiedział,że takie mecze wygrywa się głową.Nie powie że Ronaldo jest słaby ponieważ nie może narazić zespołu na destabilizację morali przed samym klasykiem,myślcie ludzie,chce pokrzepić swój zespół.Narzekacie a nawet nic głupiego czy złego o Barcelonie nie powiedział.
No,fajnie w końcu marzenia 90% kibiców tej strony będą miały szansę się ziścić i może Enrique nie nadający się na Barcelonę odejdzie po tym sezonie,bo przecież on nic nie osiągnął i na Barce jest za słaby. Cofnijmy się ok.7 miesięcy wstecz ...
Komentarze
2
Powinniśmy byli go zwolnić już przed sezonem.
0
Ehh co prawda to prawda, Ronaldinho by powiedział że jak sie czuje dotyk obrońcy na plecach to znaczy że sobie nie radzi, Neymar tak powiedzieć nie może bo do dotyku nawet nie dojdzie. Alba też się ostatnio popisywał w tym fachu... piłkarze których tak cenie odpier**** po całości jak małe dziewczynki,szkoda.
0
Byłeś na treningach Barcy,że wiesz ile z siebie daje :P Bo na necie nie ma ich treningów o ile dobrze wiem,czy są ?
3
To uświadamianie,a nie gdybanie :) i ma racje.
0
Więc dlaczego ci piłkarze są durni ? Oni nie mają nic do powiedzenia co jest na koszulkach...
30
Nie ma to jak krytykować bardzo dobry wywiad,przecież nie powie że jest słabszy od Lucho,dlatego jasno powiedział,że takie mecze wygrywa się głową.Nie powie że Ronaldo jest słaby ponieważ nie może narazić zespołu na destabilizację morali przed samym klasykiem,myślcie ludzie,chce pokrzepić swój zespół.Narzekacie a nawet nic głupiego czy złego o Barcelonie nie powiedział.
22
17
No,fajnie w końcu marzenia 90% kibiców tej strony będą miały szansę się ziścić i może Enrique nie nadający się na Barcelonę odejdzie po tym sezonie,bo przecież on nic nie osiągnął i na Barce jest za słaby.
Cofnijmy się ok.7 miesięcy wstecz ...
10
Ty myślisz że Nouer i Cristiano nie mają kokegów? Durny komentarz
7
Super analiza,wysiliłeś się :D