A ja jestem pewny , ze Henry wystapi. Przeciez jest to najwazniejszy mecz sezonu a podczas sobotniego meczu nie widac bylo ze tak kontuzja jest powazna wiec glowa do gory. W srode nasza Barca pokaze jak sie gra w pilke.
A ja jestem dumny z naszych piłkarzy, szkoda tylko że nie udało im się strzelić jakiegoś gola.Najbardziej denerwują mnie komentarze typu "genialny taktyk Guus Hiddink" osobiście wole żeby Barca przegrała awans po ładnej grze niż stosowała taktyke angielskich klubów "Antyfootball".
Taka jest prawda że Real pomimo niezbyt efektownej gry wciąż walczy o mistrzostwo.Barca może i gra piękną piłkę ale musi uważać na piłkarzy z Madrytu bo jeśli została im jeszcze jakaś szansa na mistrza to na pewno do końca będą o nią walczyć i chwała im za to! Co do wypowiedzi Pepe trzeba mu przyznać że ma trochę racji, Real ostatnio osiąga niezłe wyniki i traci bardzo mało bramek zobaczymy jak poradzą sobie z trudniejszymi rywalami.
A ja jestem dumny z naszych piłkarzy, szkoda tylko że nie udało im się strzelić jakiegoś gola.Najbardziej denerwują mnie komentarze typu "genialny taktyk Guus Hiddink" osobiście wole żeby Barca przegrała awans po ładnej grze niż stosowała taktyke angielskich klubów "Antyfootball".
Taka jest prawda że Real pomimo niezbyt efektownej gry wciąż walczy o mistrzostwo.Barca może i gra piękną piłkę ale musi uważać na piłkarzy z Madrytu bo jeśli została im jeszcze jakaś szansa na mistrza to na pewno do końca będą o nią walczyć i chwała im za to! Co do wypowiedzi Pepe trzeba mu przyznać że ma trochę racji, Real ostatnio osiąga niezłe wyniki i traci bardzo mało bramek zobaczymy jak poradzą sobie z trudniejszymi rywalami.
A ja jestem pewny , ze Henry wystapi. Przeciez jest to najwazniejszy mecz sezonu a podczas sobotniego meczu nie widac bylo ze tak kontuzja jest powazna wiec glowa do gory. W srode nasza Barca pokaze jak sie gra w pilke.
Komentarze
0
Duży rośnij:D
0
Szczerze mowiac wyjsciowa jedenastka nie zabardzo przypadla mi do gustu. Jednak wole TOURE w srodku a i KEITA do mnie nie przemawia:(
0
A ja jestem pewny , ze Henry wystapi. Przeciez jest to najwazniejszy mecz sezonu a podczas sobotniego meczu nie widac bylo ze tak kontuzja jest powazna wiec glowa do gory. W srode nasza Barca pokaze jak sie gra w pilke.
0
A ja jestem dumny z naszych piłkarzy, szkoda tylko że nie udało im się strzelić jakiegoś gola.Najbardziej denerwują mnie komentarze typu "genialny taktyk Guus Hiddink" osobiście wole żeby Barca przegrała awans po ładnej grze niż stosowała taktyke angielskich klubów "Antyfootball".
0
Taka jest prawda że Real pomimo niezbyt efektownej gry wciąż walczy o mistrzostwo.Barca może i gra piękną piłkę ale musi uważać na piłkarzy z Madrytu bo jeśli została im jeszcze jakaś szansa na mistrza to na pewno do końca będą o nią walczyć i chwała im za to! Co do wypowiedzi Pepe trzeba mu przyznać że ma trochę racji, Real ostatnio osiąga niezłe wyniki i traci bardzo mało bramek zobaczymy jak poradzą sobie z trudniejszymi rywalami.
0
Duży rośnij:D
0
A ja jestem dumny z naszych piłkarzy, szkoda tylko że nie udało im się strzelić jakiegoś gola.Najbardziej denerwują mnie komentarze typu "genialny taktyk Guus Hiddink" osobiście wole żeby Barca przegrała awans po ładnej grze niż stosowała taktyke angielskich klubów "Antyfootball".
0
Taka jest prawda że Real pomimo niezbyt efektownej gry wciąż walczy o mistrzostwo.Barca może i gra piękną piłkę ale musi uważać na piłkarzy z Madrytu bo jeśli została im jeszcze jakaś szansa na mistrza to na pewno do końca będą o nią walczyć i chwała im za to! Co do wypowiedzi Pepe trzeba mu przyznać że ma trochę racji, Real ostatnio osiąga niezłe wyniki i traci bardzo mało bramek zobaczymy jak poradzą sobie z trudniejszymi rywalami.
0
A ja jestem pewny , ze Henry wystapi. Przeciez jest to najwazniejszy mecz sezonu a podczas sobotniego meczu nie widac bylo ze tak kontuzja jest powazna wiec glowa do gory. W srode nasza Barca pokaze jak sie gra w pilke.
0
Szczerze mowiac wyjsciowa jedenastka nie zabardzo przypadla mi do gustu. Jednak wole TOURE w srodku a i KEITA do mnie nie przemawia:(