gryzuzia
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
a w Atletico nie bylo zadnego czarnoskurego przypadeg i wygrali???
0
Kocham Chelsea I Atletico i troche mi szkoda ze przegrali niebiescy mam nadzieje na piekny final i karne ;33
0
GOOOL!!!!!!! diEEEGOO COSTAA i 1-1 super
0
co za mecz !!!!!!
0
GOOOOOOOOOLL !!!! torRREREEEESS 0-1 DLA CHELSEA !!!!
0
0
kare dobre sobie czlowieku ty wiesz ile on ma kasy????????
0
Super meczyk fajnie sie ogladalo :D
1
ZARAZ RAMOS JEBNIE HATTRICK
0
jak jest 0-1 to chyba 1 gola nie ;__; :c
0
GOOOOOOOL! !!!!!!!!!! rAMMOOOSS !!!!!!!!!!!!!!!!! 0-1 MAMY
0
i komu tu dzis kibicowac wszystkie moje ulub. druzyny graja w polfinalach ;d;d
1
Ter Stegen
Alves Company Pique Alba
Busquets
Reus Xavi Iniesta Neymar
Messi Lewandowski lub aguero
mozna tez t.silve kupic
0
pierwszy koment xd
0
Laporte ma sum skilla 73 i 36 baniek ladne jaja xD -,-
0
z tb na czele :3
0
Jak mieć tutaj admina?
0
1-wszy komentarz moj xdd ;33
0
Jest tylu obroncow lepszych i tanszych od niego jak Company czy Hummels zdecydowani nie nie nie
1
to juz sie usmiechnac nie wolno czy jak ?? -,-
0
taki sklad na next sezon obstawiam :3
0
Ter Stegen
Alves Company Pique Alba
Busquets
Reus Xavi Iniesta Neymar
Messi Lewandowski
0
beznadziejna akcja dla mnie to oni sie osmieszyli troche robiac sobie takie zdjecia z bananem po co to komu niech lepiej graniu sie skupia :)
0
Mourinho juz nie jest trenerem Realu:):)
0
czemu nasze mecze musza grac o takich godzinach jak jutro jutro szkola itp szkoda
0
Czy ktoś cosi z tego rozumie