0

0

a w Atletico nie bylo zadnego czarnoskurego przypadeg i wygrali???

0

Kocham Chelsea I Atletico i troche mi szkoda ze przegrali niebiescy mam nadzieje na piekny final i karne ;33

0

GOOOL!!!!!!! diEEEGOO COSTAA i 1-1 super

0

co za mecz !!!!!!

0

GOOOOOOOOOLL !!!! torRREREEEESS 0-1 DLA CHELSEA !!!!

0

0

kare dobre sobie czlowieku ty wiesz ile on ma kasy????????

0

Super meczyk fajnie sie ogladalo :D

1

ZARAZ RAMOS JEBNIE HATTRICK

0

jak jest 0-1 to chyba 1 gola nie ;__; :c

0

GOOOOOOOL! !!!!!!!!!! rAMMOOOSS !!!!!!!!!!!!!!!!! 0-1 MAMY

0

i komu tu dzis kibicowac wszystkie moje ulub. druzyny graja w polfinalach ;d;d

1

Ter Stegen
Alves Company Pique Alba
Busquets
Reus Xavi Iniesta Neymar
Messi Lewandowski lub aguero

mozna tez t.silve kupic

0

pierwszy koment xd

0

Laporte ma sum skilla 73 i 36 baniek ladne jaja xD -,-

0

z tb na czele :3

0

Jak mieć tutaj admina?

0

1-wszy komentarz moj xdd ;33

0

Jest tylu obroncow lepszych i tanszych od niego jak Company czy Hummels zdecydowani nie nie nie

1

to juz sie usmiechnac nie wolno czy jak ?? -,-

0

taki sklad na next sezon obstawiam :3

0

Ter Stegen

Alves Company Pique Alba
Busquets
Reus Xavi Iniesta Neymar

Messi Lewandowski

0

beznadziejna akcja dla mnie to oni sie osmieszyli troche robiac sobie takie zdjecia z bananem po co to komu niech lepiej graniu sie skupia :)

0

Mourinho juz nie jest trenerem Realu:):)

0

czemu nasze mecze musza grac o takich godzinach jak jutro jutro szkola itp szkoda

0

Czy ktoś cosi z tego rozumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?