Dobry jesteś-jebniesz wulgaryzmem,napiszesz o piłce,dalej jebniesz wulgaryzmem a jak ktoś ci puści sztapel to piszesz że nie umie rozmawiać o piłce i nie ma argumentów.Ale ty sztaplować możesz nie?
Myślę że argumenty by się znalazły gdybyś w pierwszym swoim poście uszanował rozmówcę.Skoro ostro atakujesz to nie dziw się że dostajesz kontrę.A przekonanie że wszyscy tu piszący to zakompleksione małolaty-masakra. Ale żyj sobie w tym przekonaniu,może to cię dowartościowuje.
Ps:makówką ruszyć potrafię i mogę ale raczej nie w tej atmosferze,pryszczy nie mam i nigdy nie miałem w ilości większej niż śladowa,a co do mojego taty-cóż raczej nie pójdę ponieważ już parę latek nie żyje i odwiedzam go tylko na cmentarzu.
Ojciec naprawdę musiał ci wyrządzić krzywdę w dzieciństwie skoro cały czas o tym piszesz.Nie każdy miał tak przejebane jak ty parówo że spółkował ze starym.W twoim przypadku zły dotyk boli przez całe życie.
Ps:nie piszę o piłce bo dyskusja z tobą jest bez sensu omnibusie.
Do Suwałk raczej nie przyjadę,z Gdańska trochę kawał.No chyba że miałbym wtedy tam jakąś sprawę w okolicy,bo inaczej dla ciebie specjalnie tam jechać nie będę.Bo gwarancji żadnej nie mam że się nie zesrasz i się ujawnisz a wycieczek do nie mam ochoty sobie robić.Naprawdę nie interesuje mnie to czy zapierdalasz u angoli na zmywaku czy ciągniesz łacha w tureckim burdelu w niemcowni.
Swoim rynsztokowym angielskim nie musisz się chwalić-sądzę że tak się do ciebie odnosi twój pracodawca jak chce cie stuknąć w kitniaka.
Wydaje ci się że tylko ty jesteś rozgarnięty a reszta to zakompleksione pryszczole- to byś się porządnie zdziwił.
Następnym razem zanim coś napiszesz proponuję rozbieg i baranek w ścianę oszołomie.
Zibiku-Hleb moim zdaniem to nie ta półka co Henry,a nawet w swoim pierwszym sezonie francuz kilka razy zachwycił swoją grą kibiców.Hleb natomiast wydaje mi się zawodnikiem z innej bajki,jakby ta liga nie była dla niego.
Barceloną kierują mądrzejsi ludzie niż niektórzy tu wypisujący i skoro uważają że 35 baniek starczy to ja im wierze a nie innym pseudoznawcą.
Po drugie po co mamy wydawać więcej na transfery skoro mamy bardzo dobrych piłkarzy i dobry skład?Na każdej pozycji mamy piłkarza jak nie najlepszego to jednego ze najlepszych na świecie więc?
Tak ,tylko że miejsce w składzie trzeba sobie wywalczyć.O klasie Hleba niech świadczy to że nawet w razie jakiś kontuzji Guardiola kombinuje z Iniestą na skrzydle bądź nawet zdarzały się przypadki że Eto,o grał po prawej stronie.Widać że Pep zorientował się że Białorusin nie jest w stanie zagwarantować mu tego co nasi zawodnicy klasy światowej i nawet woli ich poprzestawiać niż wpuścić Hleba.Co prawda nieraz w meczach już nic nie znaczących posyłał go na boisko ale ten tylko potwierdzał że Barca dla niego to za wysokie progi.
Dla mnie ten transfer w ogóle był nieporozumieniem,a prognozy przed sezonem że ma zastąpić Ronaldinho to był dla mnie naprawdę kiepski żart.O jego grze w środku pola proszę nawet nie wspominać,bo przy graczach których mamy wstawienie tam Hleba za jednego z nich byłoby jawnym sabotażem i osłabianiem drużyny.
Komentarze
0
Dobry jesteś-jebniesz wulgaryzmem,napiszesz o piłce,dalej jebniesz wulgaryzmem a jak ktoś ci puści sztapel to piszesz że nie umie rozmawiać o piłce i nie ma argumentów.Ale ty sztaplować możesz nie?
Myślę że argumenty by się znalazły gdybyś w pierwszym swoim poście uszanował rozmówcę.Skoro ostro atakujesz to nie dziw się że dostajesz kontrę.A przekonanie że wszyscy tu piszący to zakompleksione małolaty-masakra. Ale żyj sobie w tym przekonaniu,może to cię dowartościowuje.
Ps:makówką ruszyć potrafię i mogę ale raczej nie w tej atmosferze,pryszczy nie mam i nigdy nie miałem w ilości większej niż śladowa,a co do mojego taty-cóż raczej nie pójdę ponieważ już parę latek nie żyje i odwiedzam go tylko na cmentarzu.
Nara
0
Ojciec naprawdę musiał ci wyrządzić krzywdę w dzieciństwie skoro cały czas o tym piszesz.Nie każdy miał tak przejebane jak ty parówo że spółkował ze starym.W twoim przypadku zły dotyk boli przez całe życie.
Ps:nie piszę o piłce bo dyskusja z tobą jest bez sensu omnibusie.
0
Ssij knage prostytutko
0
A właśnie,jeszcze jedno-zajebiste ty masz argumenty-Abidal jest słaby go nie gra tak ofensywnie jak Alves-hahahahaha
twój argument brzmi jakbyś ty właśnie miał 10-15 lat debilku
0
Dobra frajerze.
Niech ci będzie że mam 5 lat.
Do Suwałk raczej nie przyjadę,z Gdańska trochę kawał.No chyba że miałbym wtedy tam jakąś sprawę w okolicy,bo inaczej dla ciebie specjalnie tam jechać nie będę.Bo gwarancji żadnej nie mam że się nie zesrasz i się ujawnisz a wycieczek do nie mam ochoty sobie robić.Naprawdę nie interesuje mnie to czy zapierdalasz u angoli na zmywaku czy ciągniesz łacha w tureckim burdelu w niemcowni.
Swoim rynsztokowym angielskim nie musisz się chwalić-sądzę że tak się do ciebie odnosi twój pracodawca jak chce cie stuknąć w kitniaka.
Wydaje ci się że tylko ty jesteś rozgarnięty a reszta to zakompleksione pryszczole- to byś się porządnie zdziwił.
Następnym razem zanim coś napiszesz proponuję rozbieg i baranek w ścianę oszołomie.
0
Zibiku-Hleb moim zdaniem to nie ta półka co Henry,a nawet w swoim pierwszym sezonie francuz kilka razy zachwycił swoją grą kibiców.Hleb natomiast wydaje mi się zawodnikiem z innej bajki,jakby ta liga nie była dla niego.
0
Barceloną kierują mądrzejsi ludzie niż niektórzy tu wypisujący i skoro uważają że 35 baniek starczy to ja im wierze a nie innym pseudoznawcą.
Po drugie po co mamy wydawać więcej na transfery skoro mamy bardzo dobrych piłkarzy i dobry skład?Na każdej pozycji mamy piłkarza jak nie najlepszego to jednego ze najlepszych na świecie więc?
0
Tak ,tylko że miejsce w składzie trzeba sobie wywalczyć.O klasie Hleba niech świadczy to że nawet w razie jakiś kontuzji Guardiola kombinuje z Iniestą na skrzydle bądź nawet zdarzały się przypadki że Eto,o grał po prawej stronie.Widać że Pep zorientował się że Białorusin nie jest w stanie zagwarantować mu tego co nasi zawodnicy klasy światowej i nawet woli ich poprzestawiać niż wpuścić Hleba.Co prawda nieraz w meczach już nic nie znaczących posyłał go na boisko ale ten tylko potwierdzał że Barca dla niego to za wysokie progi.
Dla mnie ten transfer w ogóle był nieporozumieniem,a prognozy przed sezonem że ma zastąpić Ronaldinho to był dla mnie naprawdę kiepski żart.O jego grze w środku pola proszę nawet nie wspominać,bo przy graczach których mamy wstawienie tam Hleba za jednego z nich byłoby jawnym sabotażem i osłabianiem drużyny.
Hleb odejdź-nie chce mi się na ciebie patrzeć.
0
Sam Kaka meczu nie wygra niestety-albo stety.
0
Niech walczą o niego lepiej dla nas.
Bo w to że on u nas zostanie przestałem już wierzyć.