green
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sieradz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
my kupujemy Paulinho za 40 mln Juventus klepie Matuidi za 20 mln co to znaczy robić mądre transfer ;/
0
sezon sie zaczął i wszędzie Shaw w Men Utd u nas Rafinia szkoda chłopaków to sam Bale w Realu zaczynał grac i znowu kontuzja szkoda gościa można im życzyć przegranej ale Zawodnika zawsze szkoda. SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !!
0
pytanie czy ktoś może ma już jakaś informacje czy nc+ nadal będzie puszczało PD ???
0
Alves ostatnio w wybornej formie :)
0
Z Realem są ciężkie mecze są duże nerwy ale jest szacunek a Atletico to typowe chamy co raz mniej mam szacunku do nich
0
Może Ronaldo juz Strzelił tych bramek trochę ale która to już z karnego 6 -7 zaraz będzie miał więcej z karnych niż z akcji
0
Słyszeliście kretyna Tomaszewskiego i jego wywiad ze zostaliśmy upokorzenie w świecie bo Barcelona odwołała mecz co za gość w ogóle :/ Co za baran porównuje raka do kontuzji piłkarza
0
bardzo smutny dzień dla kibiców barcy :( ale coś się zaczyna coś się kończy ale coś czuje że on jeszcze wróci :) GRACIAS PEP !!!
0
Dobry mecz i wynik ale karnego być nie powinno sprawiedliwy był był remis. Defensywa bardzo słabo chłopaki robili za dużo błędów a z realem takich błędów robić nie można
0
dobrze jest ... :)
0
cos pielnego hehe
0
oleee
panlowie oleee :))))) wierzylem do konca do konca hehe taki milemdzien ch... nie ciekawy w tu cos pieknego _Visca el Barça ! oleee :))))))))
0
Visca el Barça ! oleeeee oleeeee hehe tak sie gra :))) juz sie srody doczekac nie moge
0
nieeee Camp Nou to magia to jest miejsce barcy nie zade inny stadion
0
mam pytanie czy wie ktos jak kupic bilety na meczyk barcy ?????
0
ogladalem mecz ralu wiedzieliscie co sie stalo De la Redowi zemdlał juz mysalem ze bedzie tak samo jak z Puerta niech wraca chlopak do zdrowia .....i pili !!!!!!!!!!!!!! Visca el braca !!
0
sa w formie to wicac az milo sie oglada widzac znowu wielka barce :) _Visca el Barça !
0
hehe elegancko teraz trzeba sie przyzwyczaic :) ale zmiana swietka podoo...
0
siema organizujecie jaki wyjazd na meczyk w tym roku ? jak tak to na jaki zebym wiedział i kase odłoyzl jest nas 3 ;]
pozdro...