0

my kupujemy Paulinho za 40 mln Juventus klepie Matuidi za 20 mln co to znaczy robić mądre transfer ;/

0

sezon sie zaczął i wszędzie Shaw w Men Utd u nas Rafinia szkoda chłopaków to sam Bale w Realu zaczynał grac i znowu kontuzja szkoda gościa można im życzyć przegranej ale Zawodnika zawsze szkoda. SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !!

0

pytanie czy ktoś może ma już jakaś informacje czy nc+ nadal będzie puszczało PD ???

0

Alves ostatnio w wybornej formie :)

0

Z Realem są ciężkie mecze są duże nerwy ale jest szacunek a Atletico to typowe chamy co raz mniej mam szacunku do nich

0

Może Ronaldo juz Strzelił tych bramek trochę ale która to już z karnego 6 -7 zaraz będzie miał więcej z karnych niż z akcji

0

Słyszeliście kretyna Tomaszewskiego i jego wywiad ze zostaliśmy upokorzenie w świecie bo Barcelona odwołała mecz co za gość w ogóle :/ Co za baran porównuje raka do kontuzji piłkarza

0

bardzo smutny dzień dla kibiców barcy :( ale coś się zaczyna coś się kończy ale coś czuje że on jeszcze wróci :) GRACIAS PEP !!!

0

Dobry mecz i wynik ale karnego być nie powinno sprawiedliwy był był remis. Defensywa bardzo słabo chłopaki robili za dużo błędów a z realem takich błędów robić nie można

0

dobrze jest ... :)

0

cos pielnego hehe

0

oleee

panlowie oleee :))))) wierzylem do konca do konca hehe taki milemdzien ch... nie ciekawy w tu cos pieknego _Visca el Barça ! oleee :))))))))

0

Visca el Barça ! oleeeee oleeeee hehe tak sie gra :))) juz sie srody doczekac nie moge

0

nieeee Camp Nou to magia to jest miejsce barcy nie zade inny stadion

0

mam pytanie czy wie ktos jak kupic bilety na meczyk barcy ?????

0

ogladalem mecz ralu wiedzieliscie co sie stalo De la Redowi zemdlał juz mysalem ze bedzie tak samo jak z Puerta niech wraca chlopak do zdrowia .....i pili !!!!!!!!!!!!!! Visca el braca !!

0

sa w formie to wicac az milo sie oglada widzac znowu wielka barce :) _Visca el Barça !

0

hehe elegancko teraz trzeba sie przyzwyczaic :) ale zmiana swietka podoo...

0

siema organizujecie jaki wyjazd na meczyk w tym roku ? jak tak to na jaki zebym wiedział i kase odłoyzl jest nas 3 ;]

pozdro...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?