16 grudnia 2008, 21:27
0
Dajcie mu spokoj a kto wybronił 2 sam na sam przeciwko Realowi ;]?
13 sierpnia 2008, 18:43
Najlepszy napastnik na świecie i kropka .
13 sierpnia 2008, 18:38
7 sierpnia 2008, 18:56
Oby to sie nie sprawidzlo :D Etoo pokazuje swoja klase i dobra forme we wszytkich meczach przed sezonowych !
5 sierpnia 2008, 15:41
Nie ma mowy on musi grac dla Barcy ! Najlepszy napastnik swiata !
5 sierpnia 2008, 15:40
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dajcie mu spokoj a kto wybronił 2 sam na sam przeciwko Realowi ;]?
0
Najlepszy napastnik na świecie i kropka .
0
Najlepszy napastnik na świecie i kropka .
0
Oby to sie nie sprawidzlo :D Etoo pokazuje swoja klase i dobra forme we wszytkich meczach przed sezonowych !
0
Nie ma mowy on musi grac dla Barcy ! Najlepszy napastnik swiata !
0
Oby to sie nie sprawidzlo :D Etoo pokazuje swoja klase i dobra forme we wszytkich meczach przed sezonowych !
0
Dajcie mu spokoj a kto wybronił 2 sam na sam przeciwko Realowi ;]?
0
Nie ma mowy on musi grac dla Barcy ! Najlepszy napastnik swiata !
0
Nie ma mowy on musi grac dla Barcy ! Najlepszy napastnik swiata !
0
Najlepszy napastnik na świecie i kropka .