0

myśle że żółty będzie napis

0

nieźle Rossel wykombinował , z unicef do katarskiej lini lotniczej po przez katarską fundacje :)

0

dziwnie było by go mijać na ulicy :D

0

http://browar.info/viewpage.php?page_id=5

Mi wszystko tutaj działa i się nie tnie, polecam.

0

osobiście uważam że Thiago Silva jest za dobry aby być zmiennikiem Puyola lub Pique

0

http://www.boxlive.tv/channels/maxtoszmata

Ten mi działa i z polskim komentarzem.

0

pedro ...

0

najlepsza grupa G. Barca nie ma trudnej grupy.

0

no to bardzo dobrze to jest przyszłość BARCY

0

Marco87- i to jest to ;d tez chciałem tak napisac xd

0

każdy transfer był by lepszy od tego co prezentuje teraz ibra... to jest moje skromne zdanie

0

Kupienie Zlatana a pozbycie się Eto `oto był wielki błąd BRACy

0

1:0 nerwy były niesamowiete ;D ibra dziekujemy BRACA!!:)

0

fajne podsumowanie mozna by było robic to co kazdy miesiac ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?