ja jednak uważam odwrotnie, dla mnie jest za sztywny ma słaba koordynacje ruchową i jest słaby technicznie, do tego jego interwencje nie są pewne.. w poważniejszych meczach z realem, atletico nie da sobie rady jedyny plus to że jest wysoki i bedzie wygrywał pojedynki główkowe.
niestety rzeczywistość jest bardziej brutalna niż nam sie wydaję, szczerze mówiąc takim składem jak mamy teraz barca nie ma szans nawet na ćwierćfinały LM, jak zdobędą ligę to będzie cud :)
Komentarze
0
na jakim kanale transmisja ?
0
Wystarczy oglądnąć pare meczy i już wiesz, poza tym pamiętam jak grał w Valencii,
a z Villarrealem też nie pokazał się z najlepszej strony.
0
ja jednak uważam odwrotnie, dla mnie jest za sztywny ma słaba koordynacje ruchową i jest słaby technicznie, do tego jego interwencje nie są pewne.. w poważniejszych meczach z realem, atletico nie da sobie rady jedyny plus to że jest wysoki i bedzie wygrywał pojedynki główkowe.
0
Jak dla mnie Mathieum nie pasuje w ogóle do stylu Barcy, poza tym ma bardzo duże braki techniczne, szczerze mówiąc nie rozumiem tego transferu..
0
Arsenal Londyn ma jeszcze walczyć o Marco Reusa z Borussii Dortmund. Kanonierzy podobno zaproponowali 40 mln funtów za Niemca.
0
Wystarczy oglądnąć pare meczy i już wiesz, poza tym pamiętam jak grał w Valencii,
a z Villarrealem też nie pokazał się z najlepszej strony.
0
Jak dla mnie Mathieum nie pasuje w ogóle do stylu Barcy, poza tym ma bardzo duże braki techniczne, szczerze mówiąc nie rozumiem tego transferu..
0
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/464571/na-zywo-ostatni-dzien-okienka-transferowego?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_pilka-nozna
0
niestety rzeczywistość jest bardziej brutalna niż nam sie wydaję, szczerze mówiąc takim składem jak mamy teraz barca nie ma szans nawet na ćwierćfinały LM, jak zdobędą ligę to będzie cud :)
0
Wiecie może na jakim kanale bedzie transmisja.. ?