Jak już pisałem Anglik w Barcelonie to nie najlepszy pomysł ale jeśli chodzi o umiejętności i styl gry to jeśli miałby przyjść to jestem gotowy dać mu szansę.
A ty masz w ogóle pojęcie na jakiej pozycji gra Montoya? Odpowiem za ciebie: nie masz pojęcia.
Na lewą obronę w najbliższej przyszłości ze szkółki aspiruje tylko Muniesa(niech nikt nie wyjeżdża z Planasem bo nie chcę się śmiać do wieczora), w troszkę dalszej perspektywie Balliu a w jeszcze dalszej Grimaldo.
Ja już od paru lat mam opadnięte i cały czas nie mogę ich podnieść bo przed każdym meczem podają tu numery telefonów żeby im wyniki wysyłać. Z tym, że mnie cały czas załamywało to, że w dzisiejszych czasach ludzie nie mają internetu w telefonie. Nawet w trochę starszych telefonach z wolnym internetem wejście na livescore.com nie zajmie całego wieczoru i nie będzie kosztować 50 zł. Nie pomyślałem za to o tym, że przecież jakiś znajomy może mu również wysłać wynik.
Komentarze
0
Dobry zawodnik ale czy zrobi karierę w Barcelonie? Wątpię. Natomiast jakiś dobry europejski klub jak najbardziej jeśli wypali.
0
O lol, "Thiago co dotknie piłki to strata". Bez wątpienia byłaby główna na mistrzach.
0
Jak już pisałem Anglik w Barcelonie to nie najlepszy pomysł ale jeśli chodzi o umiejętności i styl gry to jeśli miałby przyjść to jestem gotowy dać mu szansę.
0
FC1899Barca
A ty masz w ogóle pojęcie na jakiej pozycji gra Montoya? Odpowiem za ciebie: nie masz pojęcia.
Na lewą obronę w najbliższej przyszłości ze szkółki aspiruje tylko Muniesa(niech nikt nie wyjeżdża z Planasem bo nie chcę się śmiać do wieczora), w troszkę dalszej perspektywie Balliu a w jeszcze dalszej Grimaldo.
0
Pyrzo_Barca
Ja już od paru lat mam opadnięte i cały czas nie mogę ich podnieść bo przed każdym meczem podają tu numery telefonów żeby im wyniki wysyłać. Z tym, że mnie cały czas załamywało to, że w dzisiejszych czasach ludzie nie mają internetu w telefonie. Nawet w trochę starszych telefonach z wolnym internetem wejście na livescore.com nie zajmie całego wieczoru i nie będzie kosztować 50 zł. Nie pomyślałem za to o tym, że przecież jakiś znajomy może mu również wysłać wynik.
0
uznał 4:0 !!
0
Jeśli karne to już tylko Bóg może nam pomóc. Cholerna loteria!
0
"W tym roku jednak, po przejściu Martína Cáceresa do Juventusu"
Nie było mnie 2 tygodnie, przejrzałem wszystkie nowe newsy i transfermarkt i nie wiedziałem że Caceres odszedł...
0
Brawo ! Widząc jak Katalonia strzela bramki ciesze się prawie tak samo jakby to Barca strzelała :p
0
http://www.ustream.tv/channel/filemontv4#flashWrapper