3 grudnia 2008, 16:24
0
Wynik meczu BARCELONY z realem 4:0 dla FCB albo 3:0 dla FCB
1 grudnia 2008, 13:32
kurde ale ktore atletico madryt?? czy atletico bilbao???????
1 grudnia 2008, 13:31
zobaczcie na koncu pisza ze real wygra z BARCĄ chyba snia
1 grudnia 2008, 13:28
kurde ale ktore atletico madryt????????????
28 listopada 2008, 19:19
zgadzam sie z yogoorcik gdzie jest pierwszy,drugi i trzeci pilkarz swiata. smieszny jest ten ronaldo stastyki nie klamia tylko nie zgadzam sie z gago i bojanem!!
26 listopada 2008, 15:40
bedzie 2:1 do bracy
17 listopada 2008, 19:13
arshavin mysli ze jak powie ze nie chce isc do barcy to dzialacze barcy beda bo prosic na kolanach!!! ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!
17 listopada 2008, 19:20
Czy ronaldo wie co mówi wiadomo ze najlepszy byl MESSI!!!!!!
17 listopada 2008, 19:21
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wynik meczu BARCELONY z realem 4:0 dla FCB albo 3:0 dla FCB
0
kurde ale ktore atletico madryt?? czy atletico bilbao???????
0
zobaczcie na koncu pisza ze real wygra z BARCĄ chyba snia
0
kurde ale ktore atletico madryt????????????
0
zgadzam sie z yogoorcik gdzie jest pierwszy,drugi i trzeci pilkarz swiata. smieszny jest ten ronaldo stastyki nie klamia tylko nie zgadzam sie z gago i bojanem!!
0
Wynik meczu BARCELONY z realem 4:0 dla FCB albo 3:0 dla FCB
0
bedzie 2:1 do bracy
0
arshavin mysli ze jak powie ze nie chce isc do barcy to dzialacze barcy beda bo prosic na kolanach!!! ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!
0
Czy ronaldo wie co mówi wiadomo ze najlepszy byl MESSI!!!!!!
0
Czy ronaldo wie co mówi wiadomo ze najlepszy byl MESSI!!!!!!