O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

wiesz już komu będziesz kibicował w przyszłym sezonie czy jeszcze się wahasz?

0

Polecam oglądać drugi filmik z tą nutką w tle:


żeby się dobrze zgrywało włączamy filmik w ~ 0:19 piosenki ;)

0

"Ej stary... ale tego nie zrobisz!" ;)

0

Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]

0

napinka czy nie, nie powinien tak mówić ;]

Zobacz wszystkie

0

proszę, zmieńcie ten obrazek z herbem Bayernu na dostosowany do tła tamtej ramki bo razi w oczy i psuje ogólny efekt strony ;D

a co do newsa, to ja nie widzę jakiejś krzykliwej pewności siebie u zawodników Barcy, tzn. nikt nie mówi że mistrzostwo już jest nasze :)

0

Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]

0

nie jestem zadowolony, bo lubię Eto'o i nie chcę żeby odchodził.

Ibra jest ok, ale jakoś nie mogę go sobie wyobrazić w Barcelonie.

Trzeba zaufać Pepowi, on dobrze wie co robi, a po takim sezonie ma u mnie ogromny kredyt zaufania ;]

0

Real nie grał słabo, jakby grał słabo to mielibyśmy mistrza miesiąc temu ;]

0

Pamiętam Jeffrena z meczów pre sezonu w Szkocji i muszę powiedzieć, ęe wtedy mi się całkiem podobał, potrafił zakręcić obrońcami aż miło było patrzeć ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?